PANDEMİ GÖLGESİNDE ARDEŞEN'DE SPOR

Tüm dünyada birçok faaliyeti durduran ya da kısmen ara verdirten Covid-19 salgını dolayısıyla sportif karşılaşmalar ve çeşitli etkinlikler askıya alındı. Hal böyle iken bireysel çalışmaların devam ettiği spor alanında ülkeler pandemi tedbirleri kapsamında faaliyet üretmeyi sürdürmekte

PANDEMİ GÖLGESİNDE ARDEŞEN'DE SPOR
PANDEMİ GÖLGESİNDE ARDEŞEN'DE SPOR Neco Yarıcı
Advert

Tüm dünyada birçok faaliyeti durduran ya da kısmen ara verdirten Covid-19 salgını dolayısıyla sportif karşılaşmalar ve çeşitli etkinlikler askıya alındı. Hal böyle iken bireysel çalışmaların devam ettiği spor alanında ülkeler pandemi tedbirleri kapsamında faaliyet üretmeyi sürdürmekte.

Pandemi gölgesinde sağlığı da riske atmadan yapılan turnuva ve şampiyonalar için sporcuların yanı sıra kulüplerinde plan ve programlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu manada Rize’nin Ardeşen İlesinde faaliyet yürüten Ardeşen Belediye Spor Kulübü Derneği bünyesinde barındırdığı sportif branşlar için 2021 yılı faaliyet planlaması yaptı.

Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Avni Kahya Başkanlığında yapılan toplantıda Belediye spor kulübü bünyesinde faaliyet yürüten spor branşları ve İlçe genelinde faal olan spor kulüplerinin 2021 yılı faaliyet programının konuşuldu.

Toplantıya: Ardeşen Belediyesi ve Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Avni Kahya, Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu, İlçe Spor Müdürü Ali Osman Önçırak, Kulüp Sekreteri Salih Navdar, Üyeler (İl Genel Meclis Üyesi) İbrahim Önder, (Ardeşen GSK Yönetim Kurulu Üyesi) Ş. Ali Biberoğlu, (DOKADAK Başkanı) D. Ali Demiroğlu, (Belediye Meclis Üyesi) Gürkan Eksilmez ve Hatice Tektaş, (Ardeşen Motokros Dernek Başkanı) Mustafa Canca ve (Milli Sporcu) Hamza Dereci katıldı

ARDEŞENİNSESİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?