Resim yarışmasında Öğrenciler Ödüllerini Aldı

Ardeşen Belediyesi tarafından pandemi dolayısıyla evde kalarak okuldan ve arkadaşlarından ayrı kalan öğrencileri yeniden sosyalleşme amacıyla tertiplenen serbest temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Resim yarışmasında Öğrenciler Ödüllerini Aldı
Resim yarışmasında Öğrenciler Ödüllerini Aldı Neco Yarıcı
Advert

HABER: ARDEŞENİNSESİ

Yüz Yüze eğitimin uzaktan eğitime çevrilmesiyle okul, sınıf ve arkadaş ortamından uzun süre ayrı kalan öğrencileri yeniden motive etmek gayesiyle Ardeşen Belediyesi Beyaz Masa ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından düzenlenen serbest temalı resim yarışması tamamlanarak dereceye girenler de belirlendi. Ödül almaya hak kazanan öğrencilere Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan törenle ödülleri verildi. Bu doğrultuda Belediye Başkanı Avni Kahya ve Belediye Meclis Üyeler Resim Yarışmasında dereceye girenlere ödüllerimi takdim etti.

 

Konuyla ilgili Belediye sosyal paylaşım ağından şu mesaj verildi; “Ardeşen Belediyesi Beyaz Masa ve Halkla İlişkiler Birimimizin düzenlediği Serbest Temalı Resim Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini Ardeşen Belediye Başkanımız Avni KAHYA bey ve Eşi Saygıdeğer öğretmenimiz Selime Kahya hanfendi ve Meclis Üyelerimiz tarafından takdim edildi. Başta belediye başkanımız Avni KAHYA beyin bu tür etkinlerimize desteğinden dolayı ve Katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür Eder Bir dahaki etkinliklerde görüşmek dileğiyle.” İfadelerine yer verildi.

 

 

ardeşen belediyesi ardeşen eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?