Fındıklılı iş insanı Turan Bulak: TADINA BÜTÜN TÜRKİYE VARACAK

Uzungöl’ün bağrından çıkan ve Taşkıran’da modern bir tesiste şişelenip Türkiye’nin dört bir yanına dağılan Bulak Su, büyük ilgi görüyor.

Fındıklılı iş insanı Turan Bulak: TADINA BÜTÜN TÜRKİYE VARACAK
Fındıklılı iş insanı Turan Bulak: TADINA BÜTÜN TÜRKİYE VARACAK Neco Yarıcı
Advert

BULAK SU SOFRAMIZA GELİYOR

Özellikle iş insanı Turan Bulak’ın işletmeyi almasından sonra hiçbir yatırımdan çekinmemesi, kaliteli su üretimi için her türlü fedakarlığı yapması dikkatlerden kaçmazken, hijyen kurallarının da fabrikada en üst seviyede uygulandığı ve teknolojide de sınırsız yatırım yapıldığı görüldü.  Bulak Su özellikle 8.41 Ph değeriyle kanser rahatsızlığı yaşayan hastaların bile şifa kaynağı olurken Türkiye’deki şehir hastanelerinde de bu özelliğiyle birlikte hem hastalara hem de hasta yakınlarına sunulmaya başlandı. 2021 yılını atılım yılı ilan eden iş insanı Turan Bulak, fabrikaya yeni genel müdür olarak emekli özel harekât polisi Adil Alamanoğlu’nu atadı. Ayrıca Bulak Bu tesislerinin yanında son derece modern, bölgeye gelecek olan turistlerin rahatlıkla kalabileceği 5 yıldız ayarında bir otel inşa etti. Otel bir ay içerisinde misafirlerini ağırlamaya başlayacak aynı zamanda sektöre de yeni bir ivme kazandıracaktır.

TAŞKIRAN BULAK SU’YUN TADINA BÜTÜN TÜRKİYE VARACAK

 Bulak Su son günlerde Türkiye’nin ekranlarından izlediği bir marka oldu. Aynı anda 12 televizyon kanalında Bulak Su’yun reklam görselleri dönerken firmanın sahibi Turan Bulak, “Ayrım yapmadım. Türkiye cumhuriyeti yasaları içinde yayıncılık yapan bütün televizyon kanallarına reklamlarımızı verdik. Çok müthiş geri dönüşler yaptık ve talepler de artmaya başladı. Bu talepleri yerine getirmek için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Nisan ayı ile birlikte yeni bir döneme gireceğiz. Tesisimiz hazır siparişlerimiz yüksek Tırlarımız da Türkiye’nin dört bir yanına gerekirse yurt dışına talepleri ulaştıracak ve Uzungöl, Taşkıran Bulak Su’yun tadına bütün Türkiye varacak” dedi.

GURUR KAYNAĞI

Fabrikanın Genel Müdürlüğü’ne atanan Emekli Harekat Polisi Adil Alamanoğlu büyük bir heyecan ve şevkle işlerine sarıldıklarını ifade ederken, “Uzun yıllar kamuda hizmet ettim. Yurt içi ve yurt dışı görevlerinde bulundum. Şükürler olsun aldığımız bütün görevleri başarıyla yerine getirdik. Şimdi özel sektörde aynı disiplin, şevk ve heyecanla çalışmamıza devam edeceğim. Köyümde konuşlu bulunan böyle bir tesiste tüm ülkeye hizmet etmek ayrı bir gurur kaynağıdır” şeklinde konuştu.

HABER: TAKA GAZETESİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?