Rize Muhtarlar Derneği: Banka Promosyonunun yakın takipçisiyiz

Rize Muhtarlar Federasyonu olarak Başkanımız Tuncay MAŞALACI önderliğinde dernek yönetimi biraraya geldiler.Gündem Çay Müstahsili Banka Promosyonları.

Rize Muhtarlar Derneği: Banka Promosyonunun yakın takipçisiyiz
Rize Muhtarlar Derneği: Banka Promosyonunun yakın takipçisiyiz Neco Yarıcı
Advert
“Bankalar daha fazla müşteriye ulaşmak amacıyla 2000’li yıllardan itibaren bazı kamu kurumlarında promosyon ödemeleri yapmaktaydı.
Ülkemizde bankaların pazar paylarını artırmak ve kazançlarını daha yüksek miktarlara çıkarmak için yoğun bir kampanya başlatması üzerine, 2003 yılı başından itibaren çalışanlar için banka promosyonları  daha yoğun bir şekilde gündeme gelmeye başladı.
 
Rize Muhtarlar Federasyonu olarak Toplantı gündemi, yaklaşan çay mevsimine binaen çay müstahsillerine bankaların sağlayacağı promosyon hakkında oldu.
Rize Muhtarlar Federasyonu Başkan Vekili Murtaza Özyanık yaptığı açıklamada;
"Milletimizin menfaatine her türlü çalışmanın içinde yer aldığımızı ve her türlü taleplerimizinde takipçisi olacağımızı defalarca yinelemiştik"
"Bu vesile ile bankaların çay müstahsillerine sağlayacağı promosyonun müstahsilimiz açısından da hayırlı olacağı kanaatini taşımaktayız.Konuyla ilgili çalışma ve takibimizi aralıksız sürdüreceğimizi kamuoyuna saygılarımızla beyan ederiz" dedi.
Rize Muhtarlar Federasyonu murtaza özyanık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?