Kayıp 1 : Ardeşen İlçe Hastanesi

Mehmet Zeki Demiroğlu-İYİ Parti İlçe Başkanı; İlçemizin bağrından sökülüp alınan Devlet hastanesi, sözde değil gerçek Ardeşen sevdalılarının hala burukluğunu içinde taşıdığı bir kayıptır.

Kayıp 1 : Ardeşen İlçe Hastanesi
Kayıp 1 : Ardeşen İlçe Hastanesi Neco Yarıcı
Advert

**18 YILLIK AK PARTI IKTIDARINDA KAYBEDEN HEP ARDEŞEN**
Kayıp 1 : Ardeşen İlçe Hastanesi

İlçemizin bağrından sökülüp alınan Devlet hastanesi, sözde değil gerçek Ardeşen sevdalılarının hala burukluğunu içinde taşıdığı bir kayıptır.

Bir bir veya daha fazla kişi görseli olabilir

Ancak her zaman kaybedilenin yerine koyabileceğimiz şeyler için fırsatlar doğar önemli olan bu fırsatları görüp doğru zamanda doğru hamleleri yapabilmektir.

Bir süre gündemi meşgul eden Rize şehir hastanesi ile ilgili yer arayışları haftalarca kamuoyunda tartışma konusu oldu.
Adından da anlaşılacağı üzere geniş coğrafi alana hizmet etmesi öngörülen hastahanenin Rize ve Artvin bölgelerine hizmet vermesi planlanmaktadır.
Bu durumda yer seçimi hususu hizmet faktörü dikkate alındığında Rize merkez yerine Artvin il ve ilçelerinin kolay ulaşımının sağlanabileceği yer olarak, mantıklı olan ortalarda bir yerde olmasıdır.

İşte tamda bu noktada ilçemizin siyasette kendini öncü ilan eden Ardeşen sevdalıları ile; Kendilerini sadece seçim dönemlerinde görmeye alıştığımız önemli makamları dolduran bürokratlarımızın “BÖLGE HASTANESİ ARDEŞENDE OLSUN“ diye kulisler yapmasını girişimlerde bulunmasını ve daha önemlisi kamuoyunu harekete geçirmesini beklerdik.

İç siyasette ters düşmemek adına susmalarını değil.

İşçemizin bu hizmeti karşılayabilecek Arazi yapısına sahip olduğunu ulaşım ve yol ağı bakımından yeterli olduğu konaklama, barınma ve altyapı bakımından son derece uygun olduğu dahası bu hastanenin Doğaya ve çevreye zarar vermeden yapımının uygun olduğunu haykırmamız ve bu eseri ilçemize kazandırma yolları aramalıyız.

İşte bu şekilde ilçemize olan borcunuzu bir nebze ödeyebilirsiniz.


Mehmet Zeki Demiroğlu
İYİ Parti İlçe Başkanı

MEHMET DEMİROĞLU İYİ PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Recep Ayçiçek     2021-04-14 O kadar yoruma cevap vermedi mahçup oldumu yoksa yazdigina çunku meral gelunce şehir hastahanelerini kapatacağini tikayi trt kapatacağini ilan etmisti boş atip tutmakla olmadiğini anladiysa çok mahcuptur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?