Pandemi süresince özlem duyanlara..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'de Öğretim Görevlisi İrfan Çalık öncülüğünde Pandemi süresince özlem duyanlara birçok müzisyen tarafından seslendirilen ve sosyal medyada paylaşım yapılan Sanatçı Ferdi Tayfur'un seslendirdiği "Ben de Özledim Ben de " adlı parça izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Pandemi süresince özlem duyanlara..
Pandemi süresince özlem duyanlara.. Neco Yarıcı
Advert

Geçen yıl Mart ayından bu yana tüm dünyada meydana gelen ve devam eden pandemi dönemi, müziği ve dolayısı ile müzisyenleri olumsuz bir şekilde etkiledi. Kapalı ve açık hava mekanlarda yapılan konserlerin iptal olması, restaurant, bar ve cafe gibi işletmelerle müziğin belirli kurallara dayalı olarak yapılması ve bunların sonucunda oluşan gelir kaybı şüphesiz müzisyenlerin yaşam koşullarına olumsuz olarak yansıdı. 

Bu süreçte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'de Öğretim Görevlisi İrfan Çalık öncülüğünde Pandemi süresince özlem duyanlara birçok müzisyen tarafından seslendirilen ve sosyal medyada paylaşım yapılan Sanatçı Ferdi Tayfur'un seslendirdiği VE DATİ PRODİKSYON tarafından çekimleri yapılan "Ben de Özledim Ben de " adlı parça izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

İŞTE O KLİP:


 

 

İRFAN ÇALIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?