DOĞUŞ Çay çalışanları Öz Gıda İş ailesine hoş geldiniz

Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu, Doğuş Çay’da yetkili sendika olduklarını kaydederek, “DOĞUŞ Çay çalışanları Öz Gıda İş ailesine hoş geldiniz” dedi.

DOĞUŞ Çay çalışanları Öz Gıda İş ailesine hoş geldiniz
DOĞUŞ Çay çalışanları Öz Gıda İş ailesine hoş geldiniz Neco Yarıcı
Advert

Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu, işkolunun değişmez lideri Öz Gıda İş Sendikasının işkolundaki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına bir yenisini daha eklediğini ifade ederek, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına toplu iş sözleşmesi yapmak adına gerçekleştirdiğimiz yetki tespiti başvurumuz, bakanlığın 18.05.2021 tarihli yetki tespiti yazısıyla olumlu sonuçlanmış ve tarafımıza yasanın aradığı gerekli çoğunluğun sağlandığı bildirilmiştir” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Hançeroğlu, ilklerin sendikası Öz Gıda İş olarak, sektörün önemli şirketlerinden biri olan ve ülkemizde yaklaşık 2500 çalışanı ile faaliyetini sürdüren DOĞUŞ ÇAY’da başlatmış oldukları örgütlenme çalışmalarını başarıyla sonuçlandırdıklarını belirterek, “3 ay süren zorlu bir örgütlenme süreci boyunca tüm engelleri başarıyla aşarak mutlu sona ulaştık. Nitekim bu süreçte, siz değerli emekçilerimizin büyük desteğini de her zaman yanımızda hissettik. Birlikte etkili bir mücadele ortaya koyduğumuz bu dönemde ve bundan sonraki süreçlerde de birlikte yol yürüme arzusunu taşıdığımızı bilmenizi isteriz. Birlikten kuvvet doğar ilkesinin somut göstergesi, sendikal mücadele ve o mücadelenin ortaya çıkardığı neticelerdir.

Fotoğraf açıklaması yok.

Öz Gıda İş Sendikası olarak Türkiye’de Gıda Sektörünün önemli işletmelerinde örgütlenmenin, tek yürek olmanın gururunu yaşıyoruz. Gıda Sektörü çalışanları sendikamızda birleşiyor, örgütlenme çalışmalarımız çok başarılı bir şekilde sonuç alarak ilerliyor. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm emekçilerin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele etmekte kararlıyız. Ülkemizin içerisinden geçtiği, her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan böylesine zorlu bir dönemde, yeni yol arkadaşlarımızın gücümüze güç katması, hizmet kolumuzdaki hak ve adalet mücadelemize büyük katkı sağlayacaktır.” diye konuştu.

Bir şunu diyen bir yazı 'Öz Gıda İş Sendikası 16d DOĞUŞ ÇAY'DA YETKİLİ SENDİKA Öz GIDA İş!.. ...Devamını Gör Öz GIDA İş AİLESİNE HOŞGELDİNİZ! i 1976 DOĞUŞ Öz GIDA İş SEVOINS OZGİDAİS.ORG.TR DOĞUŞ ÇAY'DA YETKİLİ SENDİKA öz GIDA İş!... Haberler Öz Gıda İş Sendikası' görseli olabilir

Öz Gıda İş Sendikasının başta sendika üyeleri olmak üzere gıda sektöründe çalışan tüm çalışanların ekonomik, sosyal ve idari bakımdan daha iyi şartlara ve daha huzurlu çalışma ortamlarına kavuşmaları için mücadele ettiğini kaydeden Hançeroğlu, “Diğer yandan, demokratik olgunluğun gereği olarak, çalışanların yönetime ve karar alma süreçlerine katılımlarını da sendikal örgütlenme vasıtasıyla gerçekleştirmenin azmindedir.

Öz Gıda İş Sendikası, gücünü yalnız emekçilerin desteğinden alan ve bu gücü sadece onlar için kullanan gerçek bir sendikadır. Çalışanlarının hak ve menfaatleri söz konusu olduğunda, hiçbir güç unsurunu dikkate almadan cesaretle tavır ortaya koyan sendikamız, bu özelliğiyle herkes tarafından takdir edilen ve teveccüh gösterilen bir sendikadır.

Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?