Dedecan;Senin çizmiş olduğun yoldan yürüyeceğim

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Ardeşen Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı Ferhat Dedecan ilçesi derin bir üzüntüye sokmuştu.Boş kalan Muhtarlık görevine ilerleyen günlerde seçim yapılacak.Bu göreve yeğeni Murat Dedecan aday olduğunu açıkladı

Dedecan;Senin çizmiş olduğun yoldan yürüyeceğim
Dedecan;Senin çizmiş olduğun yoldan yürüyeceğim Neco Yarıcı
Advert

Rize'nin Ardeşen İlçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı Ferhat Dedecan'ın vefatının ardından 6 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan Muhtarlık ara seçimlerde adaylığını açıklayan Murat Dedecan, Mahallede seçmenin oylarına talip olduğunu söyle

Geçtiğimiz aylarda,Ardeşen Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı Ferhat Dedecan görevini ifa ederken amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetmişti.

Boş kalan muhtarlık için yapılacak seçime merhum muhtar Ferhat Dedecan'ın yeğeni Murat Dedecan sosyal medya hesabından aday olduğunu açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA....

"Senin çizmiş olduğun yolda, senin yanım da olduğunu hissederek yürüyeceğim. Bu yolda, adaletli, dürüst ve yardım sever olacağıma sana söz veriyorum. Senin kadar olamasam da mahallem için elimden gelen her şeyi yapacağım"
Ardeşen Yavuz Selim Mahallesi ve diğer Muhtarların desteği ile Yavuz Selim Mahalle muhtarlığına talip olduğumu dost, akraba ve bütün Yavuz Selim Mahallesi halkına bildirir, Her kese sevgi ve saygılarımı sunarım".
Murat DEDECAN
YAVUZ ŞELİM MAHALLESİ MUHATAR ADAYI..

MURAT DEDECAN KİMDİR ?

01.05.1979 Rize/Ardeşen doğumlu. İlkokul,Ortaokul ve Lise'yi Ardeşen’de okudu. Evli 3 tane çocuk babası olan Dedecan,2014 tarihinden itibaren Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünde çalışmakta..
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?