Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 174. Yılı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 174. Yılı dolayısıyla Kadastro Ardeşenli Basın Mensupları Müdürlüğü Ardeşen birim amiri Harita mühendisi Tayfun Asan ve Ardeşen Tapu Müdürü Halil Üstündağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 174. Yılı
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 174. Yılı Neco Yarıcı
Advert

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 174. Yılı dolayısıyla Kadastro Ardeşenli Basın Mensupları Müdürlüğü Ardeşen birim amiri Harita mühendisi Tayfun Asan ve Ardeşen Tapu Müdürü Halil Üstündağ’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle yerel basından Ardeşen Tapu Müdürü’ne ziyaret.

Tapu ve Kadastro teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları adına Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar ve yerel radyo tv temsilcilerinden Rize TV Radyo Vitamin A.Ş. Genel Müdürü Adem Akatin, Kadastro Müdürlüğü Ardeşen birim amiri Harita mühendisi Tayfun Asan ve Ardeşen Tapu Müdürü Halil Üstündağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette, Tapu ve Kadastro teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, tüm personele çalışmalarda başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?