Muhteşem Manzarası ile Kartal Yuvası Dağ Evi sizleri bekliyor

Yakın tarihte Rize-Artvin Havaalanına 18 KM Ardeşen ilçesine 11 KM uzaklıta olan Kartal Yuvası Dağ Evi sizleri bekliyor..

Muhteşem Manzarası ile Kartal Yuvası Dağ Evi sizleri bekliyor
Muhteşem Manzarası ile Kartal Yuvası Dağ Evi sizleri bekliyor Neco Yarıcı
Advert

Türkiye’de yılın her dönemi, sakin ve doğa içinde bir tatil geçirmek için gidebileceğiniz iyi adresler var. Dağ evlerinde tatil yapmak, insanı mental ve fiziksel olarak en iyi dinlendiren tatil planlarından biri.

Bu planlarınıza yardımcı olmak için sizlere Rize Ardeşen ilçesinde Armağan Köyü Doğa Tepe'de muhteşem Karadeniz,Ardeşen,Kaçkar Dağı manzaralarıyla eşsiz bir görsel eşliğinde nezih bir Dağ Evi olan "Kartal Yuvası Dağ Evi " Konforlu odalarında yavaşlayan zamanın tadını çıkarmanın yanı sıra Şehir'den kaçıp, kalabalıktan uzaklaşabileceğiniz bir yerler olduğunu bilmek çok güzel bir his. Bir de siz, gidince yaşayacaklarınızı düşünün.

Doğanın sesiyle dinlenmekle birlikte,Yılın her döneminde ayrı bir güzelliğe sahip olan"Kartal Yuvası dağ evi " rüya gibi bir tatil yapmak isterseniz, rotanız "Kartal Yuvası Dağ Evi "  olsun.

 

Sonbahar, kış, ilkbahar, yaz hiç fark etmez; her mevsimde kendine has bir çekiciliği var buranın doğasının.

 

Cenneti ayaklarınıza seren bir tesis,Konforlu ve sıcak odaları ile manzarası başlı başına bir huzur kaynağı.Temiz hava ve kuş sesleri, tatil boyunca başınızı döndürecek etmenler.Yılın her mevsiminde gidilebilir, her dönemi ayrı bir keyif verecektir.

 

"Kartal Yuvası Dağ Evi "  semalarında dağ evinden bol bir şey olmasa gerek.sakin ve dingin bir tatile ne dersiniz?

 

Yakın tarihte Rize-Arvin Havaalanına 18 KM Ardeşen ilçesine 11 KM uzaklıta olan "Kartal Yuvası Dağ Evi "  sizleri bekliyor..

 

"Kartal Yuvası dağ evi "
Adres / Armağan Köyü Doğa Tepe Rize/Ardeşen 

Rezervasyon Telefon:

Ali Yardımcı: 0 534 783 62 53

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?