Sanatçı Ayhan Alptekin Tedavisine Rize'de devam edilecek

Karadeniz'in büyük Sanatçı'sı Ayhan Aptekin İstanbul'da uzun süren tedavi sürecini Eşi Zeynep Şadiye Alptekin ;sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Rize eğitim ve araştırma hastanesinde tedavisine devam edilecek" dedi.

Sanatçı Ayhan Alptekin Tedavisine Rize'de devam edilecek
Sanatçı Ayhan Alptekin Tedavisine Rize'de devam edilecek Neco Yarıcı
Advert

"SANATÇI AYHAN ALPTEKİN EŞİ ZEYNEP ŞADİYE ALPTEKİN AÇIKLAMASI...

Ayhan Alptekin sevenlerine ve hakkaniyetli Kadirşinas gönül dostlarımıza. Ayhan hocanın İstanbul Acıbadem hastanesindeki tedavi süreci sona ermiş bulunmakta"

"Bu zorlu yoğun yorgun vede stres sikintili günlerimizde bizleri dualarına katan hakikatli dostlarına ve sevenlerine , Özellikle Altunizade Acıbadem hastanesi personellerine , Kozyatağı Altunizade personellerine adan zeye kadar ve Prof Dr. Necdet Pamir Hocaya, Prof Dr. Koray Özduman hocaya. Prof Dr. Mehmet Faruk Köse hocaya. Dr Alper Sonkaya hocaya. Kozyatağı Acıbadem Başhekimi Murat Hamit Aytar hocaya Dr Ali Özkeskin hocaya. Dr. Selçuk hocaya.. İstanbul il sağlık müdürü sayın Hasan Basri Velioğlu hocama. Ankara sağlık Bakanlığı doktor personel atama müdürümüze. Rize Milletvekili sayın Muhammet Avcı'ya.sayın Ekrem İmamoğlu'na. Ardeşen AK Partı ilçe teşkilat başkanı sayın Mustafa Terzi'ye. Ardeşen Belediye Başkanımıza. Rize il sağlık Müdürümüze. Rize eğitim ve araştırma hastanesi Başhekimine ve hastane müdürü sayın Rauf beye sanat camiasından çok değerli sanatçı dostlarıma ve özellikle Recebim ve Hülya Polat’a değerli dost Ayhan hocayı bırakmayan Faruk Al ve Engin Yaşar’a ve aileme Ayhan Alptekin ve şahsım adına çocuklarım adına sonsuz teşekkürler hürmetler saygılar sunuyoruz. Rabbim sizleri zorlukla karşılaştırmasın.

"Ayhan hoca dün sabah saatleri itibari ile Rize eğitim ve araştırma hastanesinde tedavisine devam edilecek"

ayhan alptekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nazım ARDIŞEN     2021-06-02 Yaradanımdan acil şifalar diliyorum rabbim sevenlerine bağışlayacak inşallah amin
Nazım ARDIŞEN     2021-06-02 Yaradanımdan acil şifalar diliyorum rabbim inşallah sevenlerine bağışlar amin
Günay karahan sozen     2021-05-30 Çok gecmiş olsun allah onu korusun allah çoçuklarina bağisladi ve sevenlerine kotu gunler gerid3 kalsin allah herkese sağlik versin
Nur kal     2021-05-30 Mütevazi güzel insan güzel abim güzel sanatçımız Allah seni sevdiklerine bize bağışlasın acil şifalar dilerim seni seviyoruz abi
FEVZİ YENİAY     2021-05-30 Çok çok geçmiş olsun Cenab-ı Allah şifalar versin inşallah güzel insan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?