Fındıklı'lı Avni Ertaş İYİ PARTİ Gurup toplantısında Rize ve Çay Konuştu

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, partisinin grup toplantısında kürsüyü Rizeli çay üreticisi Avni Ertaş'a bıraktı. İktidara seslenen Ertaş, "Biz ihale, vergi affı istemiyoruz. Biz çay üretiyoruz, elimizdeki avucumuzdakileri almayın yeter" dedi

Fındıklı'lı Avni Ertaş İYİ PARTİ Gurup toplantısında Rize ve Çay Konuştu
Fındıklı'lı Avni Ertaş İYİ PARTİ Gurup toplantısında Rize ve Çay Konuştu Neco Yarıcı
Advert

'İhale, vergi affı istemiyoruz, elimizdekileri almayın yeter'

"Bize cevap hakkı doğdu. Bir Rizeli olarak, Rize'de size yapılan saygısızlığı asla kabul etmiyoruz, kınıyoruz. Millet İttifakı iktidar olursa ÇAYKUR'un asla özelleştirilmeyeceğinin garantisini istiyoruz. Sayın Ahaber muhabiri ve yetkili insanları, ben Avni Ertaş, Rize ili, Fındıklı İlçesi, Meyvalı köyü, Aşağı Meyvalı çay alım yerinde 75. numaralı çay üreticisiyim. Bizi terörist ilan etmenize gerek yok, ben buyum. İkizdere'de halktan kaçan bakan oluyorsa, tarım bakanı da kaçar. İkizdere'de canı pahasına direnenleri yürekten destekliyorum. Biz ihale, vergi affı istemiyoruz. Biz çay üretiyoruz, elimizdeki avcumuzdakileri almayın yeter diyoruz."

'A Haber muhabiri var mı?'

Ertaş, konuşmasının başınsa salonda A Haber muhabiri olup olmadığını sorarak, "A haber muhabiri ve yetkili insanları, ben Avni Ertaş, Rize ili, Fındıklı İlçesi, Meyvalı köyü, Aşağı Meyvalı çay alım yerinde 75. numaralı çay üreticisiyim. Bizi terörist ilan etmenize gerek yok, ben buyum" 

avni ertaş fındıklıiiyi parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?