CHP Rize Örgütü Fındıklı’ da Toplandı

Fındıklı Belediyesi Hasan Kartal gösteri merkezinde CHP Rize İl Başkanlığının düzenlediği, örgüt yöneticileri toplantısı gerçekleştirildi

CHP Rize Örgütü Fındıklı’ da Toplandı
CHP Rize Örgütü Fındıklı’ da Toplandı Neco Yarıcı
Advert

HABER: İLYAS GÜR
Toplantıya Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, ilçe Başkanları, İl Belediyeleri Meclis üyesi, İl Genel Meclisi üyeleri, İl Kadın kolları başkanı, ilçe Kadın kolları başkanı, Rize Gençlik kolları başkanı, İlçe gençlik kolları Başkanları ve tüm kademe yöneticilerimiz ile gerçekleştirildi.


Toplantıda ilk konuşmayı CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz yaptı. Başkan Deniz konuşmasında, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında yapılacak seçimlerde Rize’ den en az bir milletvekili çıkarma hedefimiz var. Bu başarıyı hep birlikte başaracağız. Kazanırsak hep birlikte kazanmış olacağız, kaybedersek te hep birlikte kaybedeceğiz. Bunu örgütsel dayanışma ile hep beraber yaşamış olacağız. Son dönemlerde yaptığımız çalışmalar sadece Rize’ de değil Türkiye’ nin her tarafında ses getirdi. İkizdere’ de taş ocağı o0lması n mücadelesi veren köylülere karşı verdiğimiz destek ses getirdi. Daha sonra çay sezonunda üreticiyi korumak için çayda sömürüye son eylemleri yaptık. Bu çay üreticisinin kaderi değildir. Yapacağımız çalışmalarla çayda sömürüye son verdireceğiz. Hiç bir sistemin kurmuş olduğu düzen çay üretişinin kaderi olamaz. Bu çalışmalarımızı 2. Sürgünde de sürdüreceğiz. Türkiye’ de çürüyen bir yapı var. Önümüzdeki seçimlerden sonra ilk işimiz Türkiye’ deki çürüyen yapıyı topraklarımızdan sokup atacağız. Bu hepimizin görevi olacak. Bizler AKP’ nin kendi çizmiş olduğu hikâyenin kurbanları olmayacağız. Biz kendi hikâyemizin kahramanı olmak için yola çıktık” dedi. 

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

SALTUK DENİZ İLYAS GÜR CHP RİZE CHP FINDIKLI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?