Mehmet Bekaroğlu:Millet bu iktidarı ilk seçimde gönderecek

Fındıklı Belediyesi Hasan Kartal gösteri merkezinde CHP Rize İl Başkanlığının düzenlediği, örgüt yöneticileri toplantısında CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu yaptı.

Mehmet Bekaroğlu:Millet bu iktidarı ilk seçimde gönderecek
Mehmet Bekaroğlu:Millet bu iktidarı ilk seçimde gönderecek Neco Yarıcı
Advert

HABER: İLYAS GÜR

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu yaptığı açıklamada. Bekaroğlu,  20 yıldan beri ülkeyi yöneten, Cumhuriyet tarihi boyunca ülkeyi görülmemiş sıkıntılar içerisine sokan bir iktidar var olduğunu söyledi. Bekaroğlu, “Millet bu iktidarı ilk seçimde gönderecek. Başka bir iktidar gelecek.

Sayın Genel başkanımız CHP dostlarıyla iktidara gelecek. Çok gerçekçi bir söylemdir bu. Türkiye’ de insanların daha rahat, daha sorunsuz yaşamaları için bu şart.2015 seçimlerinde sloganımız yaşanabilir bir Türkiye idi. Bunun için başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP büyük mesafe kat etti. Dünya 30-40 yıldan beri vahşi kapitalizmi yaşıyor. Kardan başka düşünceleri olmayan bu sistem acımasız iktidarlar ülkelerin başına getiriyor. Şimdi dünyanın her yerinde vahşi kapitalizmi yaşıyoruz. Sosyal devlet olgusu ortadan kalktı. Bedir sosyal devlet iş bulamayan ve çalışamayacak durunda olanların da diğer insanlar gibi yaşaması gerekir. Bunu sosyal devletle yaparız. Dünyanın her tarafında bütün insanlar vahşi kapitalizme karşı çözüm arıyor. Bu gün Türkiye’ nin nüfusu 84 milyondur. Bu nüfusun 14-15 milyonu Dünya standartlarında yaşıyor. Diğer insanımız sıkıntı içinde yaşıyor. Bu durum sürdürülemez” dedi.

mehmet bekaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?