Ardeşen'de bayanlar Pilates ile Raftingi harmanladı

Spor ile nehir birleştiren pilates eğitmeni Nurcan EMNİYET oluşturduğu grup ile Ardeşen Fırtına deresi kenarında bir tesisde pilates ile rafting'i harmanladı.

Ardeşen'de bayanlar Pilates ile Raftingi harmanladı
Ardeşen'de bayanlar Pilates ile Raftingi harmanladı Neco Yarıcı
Advert

HABER: YASEMİN ÖZÇELİK

EMNİYET ; aylardır hatta neredeyse iki yıldır evlerimize kapandık birçok şeyi online üzerinden yapmaya başladık özellikle sporu.Çünkü sağlığımız için egzersiz yapmanın önemini artık daha iyi anladık ve şimdi biraz olsun rahat nefes almaya sosyalleşmeye başlamışken üzerimizde ki negatif enerjiyi atmak nehirin serinliği ile ferahlamak bol oksijenli bir ortamda pilates yapmanın tadına varırken eğlenceli bir rafting macerasına kimse hayır demez diyerek pilates ve rafting etkinliği düzenlemeye karar verdik  dedi.
 Etkinliğe katılan hanımlar ve çocuklar çok memnun kaldıklarını ve tekrarını beklediklerini dile getirirken tesisinde bayanlara bu imkanı sağlayan Rafting Milli Takım Antrenörü Aydın AKSOY ve Pilatez Eğitmeni Nurcan EMNİYET'e teşekkürlerini dile getirdi.
Heryerde pilates anlayışı ile evde dağda doğada yapıyorsak nehirde de yaparız diyerek Rize de bayanları sıra dışı bir etkinlik içerisinde buluşturan etkinliğin devamının gelmesi dileği ile sporla kalın sağlıklı kalin.

bayanlar-spor-1.jpg

bayanlar-spor-12.jpg

bayanlar-spor-13.jpg

 

bayanlar-spor-15.jpg

bayanlar-spor-16.jpg

bayanlar-spor-17.jpg

bayanlar-spor-20.jpg

YASEMİN ÖZÇELİK Rafting Milli Takım Antrenörü Aydın AKSOY Pilatez Eğitmeni Nurcan EMNİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?