Rize Fındıklı'da Arılı Deresi taştı

eceden itibaren etkili olan sağanak dolayısıyla Arılı Deresi'nin taştığını söyledi. İlçede sabah saatlerinde etkili olan sağanak sebebiyle Arılı Deresi ve yan kollarının taşması sonucu futbol sahası,binaların alt katlarını ve iş yerlerini su bastı.

Rize Fındıklı'da Arılı Deresi taştı
Rize Fındıklı'da Arılı Deresi taştı Neco Yarıcı
Advert

12 saatte 110 kilogram yağış! Rize sele teslim...

Rize genelinde devam eden sağanak yağış devam ediyor. 'Son 12 saattir 110 kilograma yakın yağış düştü' açıklamasında bulunan Vali Kemal Çeber, kayıp ihbarlarıyla ilgili de "Kayıp denen kişilere ulaşıldı. Herhangi bir kayıp olmadığı bilgisi aldık" dedi.

Bir su kütlesi görseli olabilir

Rize'nin Fındıklı ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından dereler taştı, yollar kapandı. Bazı ev ve iş yerlerinin zemin ve bodrum katlarını su bastı. İlçede mahsur kalanlar için kurtarma çalışması başlatıldı.

Bir su kütlesi görseli olabilir

Rize, 8 gün aradan sonra yeniden sele teslim oldu. Fındıklı ilçesinde sabah saatlerinde etkisini artıran sağanağın ardından dereler taştı, yollar kapandı, ilçe merkezinde cadde ve sokaklar göle döndü. Bazı ev ve iş yerlerinin zemin ve bodrum katlarını su bastığı ilçede mahsur kalanlar için kurtarma çalışması başlatıldı. Sağanağın sürdüğü kentte bazı köy yolları da ulaşıma kapandı.

Bir yol görseli olabilir

rize fındıklı fındıklı sel dere taştı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?