Kayıtlar Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğü ve Belediye Beyaz Masadan Yapılacak

Ardeşen Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde 05-18 yaş gurubu çocuk ve gençlerin ücretsiz spor eğitimi alabilecekler GSB Spor Okulları için kayıtlar başladı.

Kayıtlar Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğü ve Belediye Beyaz Masadan Yapılacak
Kayıtlar Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğü ve Belediye Beyaz Masadan Yapılacak Neco Yarıcı
Advert

ARDEŞENİNSESİ

Her yıl olduğu gibi bu yılda Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 81 ilde eş zamanlı olarak başlattığı GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları için geri sayım başladı.

Rize’nin Ardeşen ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde düzenlenecek olan GSB Spor Okulları Yüzme, Masa Tenisi, Badminton, Basketbol, Cimnastik, Hentbol, Kano, Voleybol, Kick Boks, Tekvando ve Futbol branşlarında uzman antrenörler tarafından ücretsiz Spor Eğitimi verilmekte.

Spor kültürünü aşılamak, sporu sevdirmek, spor yapma alışkanlığı kazandırmak, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak, güçlü bir alt yapı oluşturmak, yetenekli ve kabiliyetli gençleri Türk sporuna kazandırmak amacıyla GSB SPOR OKULLARI açılıyor.


 

Bu bağlamda Ardeşen’de Yüzme, Masa Tenisi, Badminton, Basketbol, Cimnastik, Hentbol, Kano, Voleybol, Kick Boks, Tekvando ve Futbol eğitimleri de alanında uzman eğitmenler tarafından ücretsiz sağlanmak.

Ardeşen Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce “Kayıtları devam etmekte olduğu, kayıt için Ardeşen İlçe Spor Salonu ve Ardeşen Belediyesi Beyaz Masaya başvuru yapılacağı bildirildi.

Özellikle pandemi döneminde çocuk ve gençlerin uzun süre evde kaldıklarına dikkat çeken ilçe gençlik ve spor müdürlüğü yaz döneminde çocukların spora yönlendirilmesi fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak mükemmel bir fırsattır vurgusu yaptı.

Haber: Murat UÇKAN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?