ÇAYKUR TİS 3. oturumu Ankara’da yapıldı

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri'nde çalışan işçileri ilgilendiren 5. dönem toplu iş sözleşmesinin 3. oturumu yapıldı.

ÇAYKUR TİS 3. oturumu Ankara’da yapıldı
ÇAYKUR TİS 3. oturumu Ankara’da yapıldı Neco Yarıcı
Advert

Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri'nde çalışan işçileri ilgilendiren, 01 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasını kapsayacak ve sendikamız ile Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası (TÜHİS) arasında süren 5. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin 3. oturumu  Öz Gıda İş Sendikası genel merkezinde gerçekleştirildi
Yapılan 3. oturuma, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Dr.Turgay Turna, Personel Daire Bakanı Kamil İpek, Hukuk Müşaviri Av. Dilaver Demir, TÜHİS TİS Uzmanı Ahmet Sarıkaya, TİS Uzmanı Fahriye Arıkan, Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Tevfik Ali Hançeroğlu, Sultan Murat Karadağ, Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanımız Hasan Fehmi Bursalı, Şube Başkan Yardımcıları Orhan Topaloğlu, Necdet Hacıosmanoğlu, Fatih Kandemir, Eğitim ve Mevzuat Daire Başkanımız Mustafa Erdoğan ve Sendikamız Hukuk Müşaviri Av.Mecit Zeren katıldı.
Toplantıda, 6 Ağustos 2021 tarihinde yapılan ikinci oturumda görüşülemeyen idari maddelerin müzakere edilerek kabul edilmesine, kalan maddelerin ise ertelenerek bir sonraki oturumda görüşülmesine karar verildi.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa kopuz     2021-08-28 Ne görüşmesi hangi aydayiz şimdiye kadar nerdeyidiniz işçi 180ni doldurdu işten çıktı hala oturum neyin pesindesiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?