Diyarbakır'ın onur konuğu RİZE

Diyarbakır TSO) ve Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanları Ardeşen TSO'a Ziyaret Ettiler.Diyarbakır’da düzenlenecek olan Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nın Onur Konuğunun ilimiz Rize olduğunu ifade ederek, Fuar için davette bulundular

Diyarbakır'ın onur konuğu RİZE
Diyarbakır'ın onur konuğu RİZE Neco Yarıcı
Advert
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (Diyarbakır TSO) ve Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanları Ardeşen TSO'a Ziyaret Ettiler.
Diyarbakır TSO Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır TB Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil, Diyarbakır TSO Yönetim Kurulu Üyesi Çetin İnanç ve Diyarbakır TSO Genel Sekreteri Ferdani Gökdere, Rize TSO Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ile birlikte odamızı ziyaret ederek, Ardeşen TSO Meclis Üyeleri ile bir araya geldiler.
Diyarbakır’dan gelen heyeti, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Meclis Başkanımız Cemal Cahit Akbeniz, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Tektaş, Meclis Üyelerimiz Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu ve Dursun Çepoğlu ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Murat Gül karşıladı.
 
21 Eylül 2021 Salı günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında güncel konular üzerine sohbet edildi, fikir alışverişinde bulunuldu. Buna ek olarak Diyarbakır TSO ve Diyarbakır TB Başkanları, 16-21 Kasım 2021 tarihlerinde Diyarbakır’da düzenlenecek olan Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nın Onur Konuğunun ilimiz Rize olduğunu ifade ederek, Fuar için davette bulundular.
Heyet, ülkemizdeki kültür çeşitliliğinin başka hiçbir yerde bulunmadığını belirterek, bu çeşitliliğin bir güç olarak elimizde bulunduğunu bu gücün iletişimi artırarak ülkemizin gelişimi için kullanılabileceğini ifade etti. Kasım ayında gerçekleştirilecek olan fuardaki amacın da farklı kültürlerin birbirleri arasında bağ kurması için bir fırsat olduğunu belirttiler.
Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu ve Meclis Üyelerininde,Diyarbakır'dan gelen misafirlere ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bölgeler arasındaki bağın güçlendirilmesi ve ticaretin gelişmesi için üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade ettiler.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?