ALİM: taviz vermeyeceğimizi açık açık söylüyoruz

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim:Kalite her zaman kendisini sattırır. Bu konuda taviz vermeyeceğimizi açık açık söylüyoruz” şeklinde konuştu.

ALİM: taviz vermeyeceğimizi açık açık söylüyoruz
ALİM: taviz vermeyeceğimizi açık açık söylüyoruz Neco Yarıcı
Advert

‘Kalite her zaman kendisini sattırır’ Pandemi nedeniyle yabancı işçilerin Rize’ye gelememesinden ötürü bir çok çay üreticisinin kendi bahçesine girmek zorunda kaldığını hatırlatan Alim "Çay üreticilerinin kendisinin çay toplaması nedeniyle ise kalitede gözle görülür bir yükselme meydana gelse de kalitenin yine istenilen seviyede olmadığını ifade eden Genel Müdür Alim “Eski yıllara göre, üretici kendi çayını kendi topladığı için çayda az da olsa bir kalite artışı var. Ama bizim normal şartlarda istediğimiz kalite bu değil tabi ki. Daha da üzerine çıkmamız lazım. Hani zaman zaman diyoruz ya ‘ÇAYKUR neden zarar ediyor’.

İşte biz istediğimiz kaliteye ulaşamadığımız için maalesef sonuçlar böyle kötü oluyor. Biz aslında daha da kaliteli çay aldığımızı düşünelim, o zaman çayın kalitesine göre satışı da farklı olacak. Kalite her zaman kendisini sattırır. Bu konuda taviz vermeyeceğimizi açık açık söylüyoruz” şeklinde konuştu.

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?