Aron İnşaat Mutfak Pazar'da Yeni Şubesini Açtı

Genç girişimciler tarafından 2014 yılında kurulan ve bölgeye kattıkları ivme ile adlarından söz ettiren Aron İnşaat ve Aron Mutfak Rize’de yeni şubesini Pazar ilçesinde açtı.

Aron İnşaat Mutfak Pazar'da Yeni Şubesini Açtı
Aron İnşaat Mutfak Pazar'da Yeni Şubesini Açtı Neco Yarıcı
Advert

HABER: MUSTAFA ÖZYANIK-SONDAKİKARİZE

 

Genç girişimciler 2014 yılında yüklemelerinden ve sistemlerin kattığı ile ad söz ettiren Aron İnşaat ve Aron Mutfak Rize'de yeni mağazasını Pazar ilçesinde açıldı.

Daha önce Ardeşen'de hizmetleri sürdüren Aron İnşaat ve Mutfak'ın Pazardaki yeni bölümü giriş bölümünde ile hizmete girme.

Açılış Ardeşen Kaymaka Ekrem Çeçen, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Bascu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu siyasi parti ilçeleri, oda başkanları, sivil toplumların çok sayıda vatandaşları katıldı.

Aron İnşaat'tan Murat Gül açılış konuşmasında  “Aron İnşaat 2014 yılında kurulmakta olan ve bitirmek kadar kendi kendini yenileyemeyecek. 6'sı kadın olmak 20 personel ile Ardeşen'de toptan ve perakende satış mağazası, Hamidiye'de mobilya fabrikası ile 3 bin 500 metrekare alanı ile Rize Artvin bölgesinde 5 bin müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Pazarda okulumuzu mutfakta ve mobilyateş mağazamız ile daha fazla hizmet planlıyoruz. Yenilik açık, kadın istihdamına önem verenlere, yerel dinamiklerini iş insanları tarafından idare edenimiz 3 yönetilebilir. Bu da bölgemize çok iyi işler anlamı geliyor. Bizlere, size ve bölgemize yeni sağlık fuarına kavuşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz."  dedi.

Ardeşen Kaymakamı Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen konuşmada Aron İnşaat ve Aron Mutfak Yeni mağazaların pazarlarına hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, işletme sahiplerine yeni sahiplerine sahip olmalarını dilediler.

Tulum tarafından yapılan horonun ardından Aron İnşaat Aron Pazar açılış mutfak mutfağından. Konuklar daha sonra mağazayı gezdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?