Advert
Advert

Genç Başkan Hamza Eksilmez'in fotoğraflardaki detaylar.

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Hamza Eksilmez Ardeşen'de esnaf gezilerine devam ediyor.Ülkemizin ekonomik yönden zor günler geçirdiği bu gülerde vatandaşların sıkıntılarını,isteklerini ve kendilerinin parti olarak çözüm önerilerini aktarıyor.

Genç Başkan Hamza Eksilmez'in fotoğraflardaki detaylar.
Genç Başkan Hamza Eksilmez'in fotoğraflardaki detaylar. Neco Yarıcı
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Hamza Eksilmez esnaf gezisinde özellikler gözlerden kaçmayan vatandaşlarla sohbetinde çok dikkatli şekilde Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Hamza Eksilmez'i takip ettiler.

Eksilmez; www.turklaz.com web sitemize yapmış olduğu açıklamada;

Ağırlıklı olarak ekonomi ile ilgili durumu değerlendiriyoruz. Önce vatandaşı dinliyoruz sıkıntılarını dinledikten sonra çözüm önerilerini ve teşkilatımızın ekonomik programını vatandaşımızı anlatıyoruz. Ülkemizin üretmeden tüketerek yerli ve milli kaynaklarımızın özelleştirme adı altında yabancılara devredildikten sonra ekonomide tarımda ve hayvancılıkta ülkemizin dışa bağımlı olduğunu ve bunun tek çaresinin özümüze dönüp bir an evvel üretime dayalı ekonomi modeli ne geçmemiz gerektiğini anlatıyoruz. Erbakan hocamızın geçmişte nasıl ülkeye ekonomisini ayağa kaldırdıysa. Aynı şekilde tarımı hayvancılığı ve sanayi ayağa kaldırmak için partimizin hazırlamış olduğu ekonomik kalkınma planını devreye sokarak ülkemizin hak ettiği noktaya gelmesinin çözüm yollarını esnafımıza ve vatandaşlarımıza aktarmaya devam ediyoruz.
Yerel olarak Ardeşen de yaşayan vatandaşlarımızın iş bulmak için şehir dışına veya ülke dışına çıkmalarını önüne gecmek için maalesef belediyemizin bu konu ile alakalı hiçbir çalışmasının olmaması ilçemiz için çok büyük bir kayıp. Ayrıca ilçemizin turizm Bölgesi'nin göbeğinde olmasına rağmen hiçbir şekilde gelen turistlerin ilçemizi ziyaret etmemesi ve turizme yönelik hiçbir proje yapılmaması ilçemiz için çok büyük bir kayıp. Bu sıkıntıların çözüm yolları ile alakalı partimizin belediye seçimlerinde fırtına vadisi güzergahında yaptığımız projeyi uygulamaktan başka çarenin olmadığı yönünde görüşlerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımız artık verilen vaatlerin yerine getirilmediğini yaşayarak görmektedir.
Tüm esnaf kardeşlerimize Saadet partisine karşı gösterdik leri ilgi ve alakadan dolayı hepsini ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah ülkemizin içinde bulunduğu hem ekonomik hem ahlaki ve hemde manevi  problemlerin bir an önce düzelmesini ve vatandaşlarımızın huzur ve saadete kavuşmasını temenni ederim.

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Hamza Eksilmez

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?