Mehmet Zeki Demiroğlu : Vicdanınızı rahatlatmanızı öneriyoruz

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Furkan Fatih Ersoy’un ilçedeki görevinden Rize merkeze alınması tepkilere neden oldu.Konu ile ilgili bir basın bildirisi yayınlayan İyi parti Ardesen ilçe başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu ,tepkisini gösterdi

Mehmet Zeki Demiroğlu : Vicdanınızı rahatlatmanızı öneriyoruz
Mehmet Zeki Demiroğlu : Vicdanınızı rahatlatmanızı öneriyoruz Neco Yarıcı
Advert

Onca zamandır pek çok haksızlıklara şahit olduğumuz, devlet yönetiminde liyakatli ve ehliyetli bürokratların kişisel egoların tatmini için yer değişikliği  yapılması usulünü maalesef ilçemizde de gördük.
                Oysaki inanan ve iman ettiklerini düşündüğümüz bazı yöneticilere  , (Nisa suresinin 58. Ayetinde “Muhakkak ki Allah size, emanetleri ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğini zaman, adaletle hükmetmenizi emretmektedir. Allah size en güzel bir şekilde öğüt vermektedir! Şunu kesin olarak bilin ki Allah, her şeyi işitmektedir ve görmektedir.” ) Ayetini hatırlatır, sebebini ve gerekçelerini bildiğimiz kamuoyuyla paylaşmayı şimdilik uygun bulmadığımız,  Ardeşen Emniyet Müdürü’nün zamansız ve anlamsız şekilde görev yeri değişikliği yanlışını derhal düzeltmenizi  rica ediyoruz.


              Ataması yapıldığından bu yana başarılı bir performans sergilediğine şahitlik  edebileceğimiz değerli bir bürokratın bir yada birkaç kişinin egosuna kurban seçilmesi kabul dilebilir bir durum değildir.  
               Sizlerinde farkında olduğu üzere artık bir dönemin sonuna yaklaştığınız  bu  günleri ilerde ayaklarınıza dolanacak olan doğrudan veya dolaylı kişisel menfaat,  adam kayırma ve bürokrasiyle uğraşmak yerine sizlere o mevkileri destekleri ile sunan değerli ve kıymetli vatandaşlarımıza hizmet için kullanarak vicdanınızı rahatlatmanızı öneriyoruz

Mehmet Zeki Demiroğlu
İyi parti Ardesen ilçe başkanı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?