Ardeşen'in Turizm alpyapısı masaya yatırıldı

Ardeşen'in turizm altyapısının geliştirilmesi ve eğitim, kültür, sanat faaliyetlerinin desteklenmesine yönelik hayata geçirilmesi planlanan projelerin değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirildi.

Ardeşen'in Turizm alpyapısı masaya yatırıldı
Ardeşen'in Turizm alpyapısı masaya yatırıldı Neco Yarıcı
Advert

Düzenlenen iştişare toplantı sonrası bir açıklama yapan DOKAP Başkanı ve ARDEŞEN VAKFI Başkanı Hakan Gültekin 

"RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültesinde değerli büyümüz Çevre eski Bakanı İmdat SÜTLÜOĞLU, kıymetli Ardeşen Kaymakamımız Ekrem ÇEÇEN, RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı değerli Hocamız Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Ardeşen Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız ve aynı zamanda Ardeşen Fakülte Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği Başkanı kıymetli İsmail KUYUMCU, değerli dostum Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci AYTEMİZ, Ardeşen Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ARFADER Yönetim Kurulu Üyelerimiz, turizm fakültesi proje ekibi ve DOKAP İdaremizin koordinatörleri ile bir araya gelerek Ardeşen ilçemiz özelinde turizm altyapısının geliştirilmesi ve eğitim, kültür, sanat faaliyetlerinin desteklenmesine yönelik hayata geçirilmesi planlanan projelerin değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirdik" dedi.

ARDEŞEN VAKFI DOKAP Başkanı Hakan Gültekin Çevre eski Bakanı İmdat SÜTLÜOĞLU Ardeşen Kaymakamı Ekrem ÇEÇEN RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Ardeşen Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?