Advert

Ardeşen Gençlik Merkezi Projesini Seçiyor

Ardeşen’e Yapılacak olan yatırım ile ilgili daha önceki projelerde olduğu gibi Belediye İlçeye yapılacak olan yatırımın modelini halkın paylaşmasını isteyerek konuyla ilgili anket çalışması başlattı.

Ardeşen Gençlik Merkezi Projesini Seçiyor
Ardeşen Gençlik Merkezi Projesini Seçiyor Neco Yarıcı
Advert

Ardeşen’e Yapılacak olan yatırım ile ilgili daha önceki projelerde olduğu gibi Belediye İlçeye yapılacak olan yatırımın modelini halkın paylaşmasını isteyerek konuyla ilgili anket çalışması başlattı.Ardeşen İlçesinde Öğretmenevi arkasında yapılacak olan Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu projesi için düzenlenen ankete verilecek oylar ile belirlenecek olan projenin mimarisi için Belediye sitesinden ilana çıkıldı.

 

Rize’nin Ardeşen İlçesinde düşünülen kapalı yüzme havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde yapılacak olan spor salonu ile ilgili onayın çakması sonrası ihalesi beklenirken Ardeşen Belediyesi de bu yatırımın model görünümüyle ilgili vatandaşa anket düzenleyerek projenin dış mimarisine onay verecek.

 

Yatırımın Ardeşen’e gelmesinde özellikle Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak Beyin önemli desteklerinin olduğu bilinmekte.

Öte yandan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya geçtiğimiz hafta Ankara’daki temasları sonrasında yatırımın ihaleye çıkması adına talimat aldığı da verilen bilgiler arasında.

.
Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Yürüteceği Proje detayında, Ardeşen Öğretmen Evi Arkasındaki alanda Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve İçerisinde Spor Salonu olacak.
Öte yandan Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğünün hali hazırda hizmet verdiği kapalı spor salonunun da yıkılarak yerine yeni ve modern bir salon yapılması planlanmakta.Konuyla ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; “Ardeşen Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu Projemiz Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylandı.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız ve Rize Milletvekillerimizin önemli katkılarıyla Ardeşen’e düşündüğümüz Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde yapılacak olan Spor Salonu ile ilgili onay çıktı.
Özellikle Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK Beyin enerjisi ve destekleriyle İlçemiz Öğretmen Evi arkasında ki alana Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde Spor Salonu olarak düşündüğümüz yatırım için proje çalışmalarına başlandı.
İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?