ÇAYKUR Mevsimlik İşçi Başvuruları Yarın Başlıyor. İşte ÇAYKUR'un Fabrika Fabrika Alacağı Mevsimlik İşçi Sayısı

ÇAYKUR’un Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun’daki fabrikalarında istihdam edilmek üzere alımını gerçekleştireceği 1365 mevsimlik işçi başvuruları 29 Mart Çarşamba günü başlayacak.

ÇAYKUR Mevsimlik İşçi Başvuruları Yarın Başlıyor. İşte ÇAYKUR'un Fabrika Fabrika Alacağı Mevsimlik İşçi Sayısı
ÇAYKUR Mevsimlik İşçi Başvuruları Yarın Başlıyor. İşte ÇAYKUR'un Fabrika Fabrika Alacağı Mevsimlik İşçi Sayısı turklaz

ÇAYKUR, Rize’deki çay paketleme fabrikası ile Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun’daki 49 çay fabrikasında istihdam edilmek üzere 1041 beden işçisi, 166 meslek lisesi ve dengi okul mezunu, 85 çay eksperi, 52 engelli geçici işçi, 21 eski hükümlü geçici işçi olmak üzere toplam 1365 mevsimlik işçi alacak. Beden işçisine sadece erkekler, diğer işçi alımlarına kadınlar da başvurabilecek. Başvurularda ikamet şartı bulunuyor.

ÇAYKUR, Rize’deki fabrikalarda istihdam edilmek üzere 814 beden işçisi, 133 meslek lisesi ve dengi okul mezunu, 58 çay eksperi, 40 engelli ve 15 eski hükümlü olmak üzere toplam 1060 mevsimlik işçi alacak.

Trabzon’daki fabrikalarda 156 beden işçisi, 29 meslek lisesi ve dengi okul mezunu, 12 çay eksperi, 12 engelli geçici işçi, 4 eski hükümlü geçici işçi olmak üzere 213 mevsimlik işçi istihdam edilecek.

Artvin’deki fabrikalarda 66 beden işçisi, 4 meslek lisesi ve dengi okul mezunu, 15 çay eksperi, 2 eski hükümlü geçici işçi olmak üzere 87 mevsimlik işçi istihdam edilecek.

Giresun’daki fabrika için 5 beden işçisi alımı yapılacak.

Başvurular 29 Mart Çarşamba günü başlayıp 3 Nisan Pazartesi günü saat: 23.59'da sona erecek. Başvurular İŞKUR'un internet sitesi http://esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden de yapılabilecek.

Geçici çay eksperlerinin MYO Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi Bölümü mezunu olmaları ve 2022 KPSS Ön Lisans P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir.

Geçici beden işçisi alımlarına sadece 18-50 yaş arasındaki erkekler başvurabilecek. Adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Beden işçiliğine başvuracak adayların müracaat edecekleri fabrikaların bulunduğu il ve ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Ayrıca vardiyalı düzende tozlu ortamda ve bedenen çalışmasında sağlık yönünden herhangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Geçici engelli ve eski hükümlü işçi alımına başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve müracaat edecekleri fabrikaların bulunduğu il ve ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

Meslek lisesi ve dengi okul mezunları kadrosuna başvuracak adayların 18-45 yaş arasında lise ve dengi okul mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca İŞKUR'da yayımlanacak iş başvurusundaki bölümlerden ve dallarından mezun olmaları gerekmektedir. Adayların müracaat edecekleri fabrikaların bulunduğu il ve ilçelerinde ikamet etmeleri ve vardiyalı düzende tozlu ortamda ve bedenen çalışmasında sağlık yönünden herhangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Tüm illere ait noter kurası 14 Nisan 2023 Cuma günü Rize Gençlik ve Spor Salonu Konferans Salonunda çekilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?