Çaykur Mevsimlik İşçi İçin Rize Meydanından Kadro Talebi

ÖZ GIDA İŞ Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığı, ÇAYKUR’da çalışan mevsimlik işçilere kadro talebini bu kez işçilerle beraber Rize Meydanından yineledi.

Çaykur Mevsimlik İşçi İçin Rize Meydanından Kadro Talebi
Çaykur Mevsimlik İşçi İçin Rize Meydanından Kadro Talebi turklaz
Haberin galerisi için tıklayın!

ÖZ GIDA İŞ Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığı tarafından Rize’de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında miting havasında mevsimlik işçilerin de katıldığı geniş kapsamlı bir basın açıklaması düzenledi.

Geçtiğimiz günlerde mevsimlik işçileri de ilgilendiren ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşüldükten sonra genel kurula gönderilen İstiklal Madalyası Verilmiş Bulunanlara Vatani Hizmet Tertibinden Şeref Aylığı Bağlanması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nden memnun kalmayan ÖZ GIDA İŞ Sendikası, Rize Meydanından kadro talebini yüksek sesle seslendirdi.

Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Fatih Kandemir, burada düzenlenen açıklamada bulundu.

ÇAYKUR MEVSİMLİK İŞÇİ GEÇİCİ İŞÇİ KADRO ÖZ GIDA İŞ SENDİKA ÇAY FABRİKASI RİZE ARDEŞEN ÖZ GIDA İŞ Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığı Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Fatih Kandemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?