Mertoğlu’ndan Fındıklı’da “Doğru Adımlarla Yola Devam” ziyaretleri

AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Av. Harun Mertoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Fındıklı ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Mertoğlu’ndan Fındıklı’da “Doğru Adımlarla Yola Devam” ziyaretleri
Mertoğlu’ndan Fındıklı’da “Doğru Adımlarla Yola Devam” ziyaretleri turklaz

14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi dolayısıyla AK Parti’den Rize Milletvekili Aday Adayı olan Avukat Harun Mertoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Fındıklı ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla hasbihalde bulundu.

merto3.jpg

Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretiyle programına başlayan Av. Mertoğlu, burada huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevi sakinlerinin görüş ve önerilerini dinleyen Mertoğlu, AK Parti’nin gönüllerin ve milletin partisi olduğunu kaydederek, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için AK Parti döneminde yapılan çalışmalardan bahsetti.

Ardından Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla buluşan Mertoğlu, icra ettiği ziyaretlerde, Türkiye Yüzyılının inşası hedefiyle çıkılan yolda 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin çok ama çok önemli olduğunu kaydederek AK Parti’ye destek istedi.

merto2.jpg

Mertoğlu, yapacak daha çok işlerinin olduğunu anlatarak, bunun için kapı kapı, ev ev, sokak sokak, esnaf esnaf, cadde cadde dolaşarak 20 yılda yapılanları ve bundan sonra yapılacakları tek tek anlatmaya devam edeceklerini belirtti.

meerto1.jpg

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği durumdan dolayı memnuniyetini dile getiren Av. Mertoğlu, “Doğru adımlarla yola devam" diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?