Gültekin, Rize'de STK Ziyaretlerini Sürdürdü

AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, Pazar ilçesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretlerde STK Başkan ve yönetimleriyle bir araya gelen Gültekin’e destek artarak devam ediyor.

Gültekin, Rize'de STK Ziyaretlerini Sürdürdü
Gültekin, Rize'de STK Ziyaretlerini Sürdürdü turklaz

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde AK Parti Rize’den aday adayı olarak yola çıkan Hakan Gültekin’e çıktığı yolda destek artarak devam ediyor. Gültekin; Pazar’da Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır, Esnar ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu, Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Yüksel, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç’ı ziyaret etti.

Özelde Pazar genelde Rize’nin enine boyuna konuşulduğu ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, “Aziz hemşerilerimizin sanayiden tarıma, ulaşımdan diğer birçok yatırımlardan yararlanması adına değerli yönetimleriyle gayretli çalışan sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Değerli başkanlarımız ve yönetimleriyle Pazar ilçemiz özelinde geniş değerlendirmeler yaptık. AK Parti iktidarında Rize’ye yapılan yatırımlardan Pazar ilçemiz de faydalandı. Pazar Meydanı, Küçük Sanayi Sitesi ve kamu kurumlarının yenilenmesi gibi birçok proje hayata geçirildi ve vatandaşımızın hizmetine sunuldu. Ziyaretlerimizde muhtarlarımızın taleplerini de not aldık. Muhtarlarımızın her isteği bizim için yapılması gerekenlerin başında gelmektedir.” dedi.

Ziyaretler esnasında kendisine verilen destek için teşekkür eden Gültekin, “Aziz Pazarlı hemşehrilerim ile gönüllerimizin bir olduğunu bir kez daha görmenin mutluluğu ile ilçeden ayrıldım. 14 Mayıs’ta Pazar ilçemizden alacağımız en yüksek oy ile hem Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğiz hem de meclisimizde güçlü temsil adına 3 milletvekilimizi de göndereceğiz. Pazar, kararını verdi. Allah yar ve yardımcımız olsun.” ifadelerini kullandı.

ak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-1.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-2.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-3.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-4.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-5.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-6.jpgak-parti-rize-milletvekili-aday-adayi-hakan-gultekin-pazar-ilcesinde-sivil-toplum-kuruluslarini-ziyaret-etti-7.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?