Mertoğlu: Vizyonsuz muhalefet

Mertoğlu: "Vizyonsuz muhalefet Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın vermiş olduğu müjdeyi yine görmeyecek ve görmek istemeyecek"

Mertoğlu: Vizyonsuz muhalefet
Mertoğlu: Vizyonsuz muhalefet turklaz

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, “‘Nerede bu doğal gaz diyen’” vizyonsuz muhalefet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu müjdeli haberi yine görmeyecek ve görmek istemeyecek” dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, Karadeniz doğal gazının karaya ulaşması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Av. Mertoğlu, ülke tarihinin en önemli adımlarından biri olan Karadeniz gazının Filyos Doğalgaz İşleme Tesisi'nde ilk kez karaya çıkarıldığı hatırlatmasında bulunarak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Filyos'taki törende yaktığı meşale ile yerli doğal gaz karaya ulaştırılmaya başladı ve şebekeye bağlandı. Doğal gaz arama, sondaj filolarını oluştururken muhalefetin tavrı ‘yapamazlar, çıkartamazlar, bu yatırımlar ölüdür’ şeklindeydi. Muhalefetin vizyonsuzluğuna bakmadan inanarak, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde doğalgaz keşfi için önce arama ve sondaj gemilerinden oluşan filomuzu kurduk.” dedi.

“Karadeniz’deki doğalgaz keşfinin ilanından sonra ise yedili koalisyonun tüm paydaşları aynı şekilde ‘nerede bu doğal gaz’ feveranları ile bu büyük keşfi tahkir edici açıklamalar yaptı.” ifadelerini kullanan Mertoğlu, “‘Nerede bu doğal gaz’ diyen vizyonsuz muhalefet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu müjdeli haberi yine görmeyecek ve görmek istemeyecek. Ancak milletimiz bu büyük keşfin ne anlama geldiğini çok iyi görüyor. Önümüzdeki bir ay boyunca doğalgaz tüm evlerde ücretsiz olacak. Yine gelecek bir yıl boyunca mutfak ve sıcak su için kullanılacak doğalgazda 25 metreküpe denk gelen doğal gaz ücretsiz olacak. Başta liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Milletimize hayırlı uğurlu olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti olduğu müddetçe milletimize müjdeler devam edecektir.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak:Zeynep Taylan

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?