Ardeşen'de 16 derslikli ilkokul, 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret edildi

Ardeşen’de yapacağı ,16 derslikli ilkokul, Ardeşen TSO ve TOBB işbirliğinde yapılan 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret edİdi.

Ardeşen'de 16 derslikli ilkokul, 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret edildi
Ardeşen'de 16 derslikli ilkokul, 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret edildi turklaz

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu;

İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen, Belediye Başkanımız Sn. Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu ve Meclis Kurulu Üyelerimiz ile birlikte ilçemiz Kavaklıdere Mahallesi’nde yapımı devam eden 16 derslikli ilkokul, odamız ve üst kuruluşumuz TOBB işbirliğinde yapılan 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret ederek, üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni’den proje hakkında bilgi aldılar.
21 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni inşaatın yapım süreci ve planlamaları hakkında Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve odamız Meclis Kurulu Üyelerimize detaylı bilgi verdi ve şantiye alanını gezdirdi.
Projenin ilçemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını dileyen heyet; projenin hayata geçirilmesinde emeği olan tüm kurum ve kuruluşlarımıza, odamız ve üst kuruluşumuz TOBB’a teşekkürlerini ve şükranlarını sundular.
Öncelikle inşaatına başlanan ve en kısa sürede tamamlanarak faaliyete geçmesi planlanan okul projelerinin ilçemize ve eğitim camiasına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu; “Uzun süredir Meclisimiz ve Yönetimimiz ile talep ettiğimiz, mücadelesini verdiğimiz ilçemiz Ardeşen’imize bir okul kazandırma projemizi neticelendirmenin haklı gururu içerisindeyiz. Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu daha önce Ardeşen’de yapılması sözü verilen okulun temelinin en kısa zamanda atılacağı müjdesini vermişti. İşte bugün hem 16 derslikli ilkokulumuzun hem de odamız ve üst kuruluşumuz TOBB işbirliğinde yapılan 8 derslikli anaokulu projemizin temelleri atıldı ve yapımına başlandı. Bölgemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Başkanımız Sn. Hisarcıklıoğlu, odamızın ilçemize değer katacak her projesine tam destek veriyor. Kendisine ilçemiz ve odamız adına müteşekkiriz. Odamız üyeleri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, oda personeli ve tüm ilçemiz adına Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyor, işbirliği içerisinde birçok projeyi daha hayata geçireceğimize yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YEREBAKAN: SİVASSPOR’A DEĞİL ZEMİNLERE TAKILDI
YEREBAKAN: SİVASSPOR’A DEĞİL ZEMİNLERE TAKILDI
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti