EKSİLMEZ'E İL DİVAN TOPLANTISINDA BÜYÜK İLGİ

Saadet Partisi Rize Ocak Ayı İl Divan ve Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı bugün Saadet Partisi Rize İl Başkanlığı Salonunda gerçekleşti.

EKSİLMEZ'E İL DİVAN TOPLANTISINDA BÜYÜK İLGİ
EKSİLMEZ'E İL DİVAN TOPLANTISINDA BÜYÜK İLGİ turklaz
Haberin galerisi için tıklayın!

Toplantıya Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet KARAMAN, Belediye Başkan Adayları parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Toplantı öncesi ve sonrası büyük bir ilgi gören Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal EKSİLMEZ yaptığı konuşmada; Ardeşen'de 2 haftadır sahada olduklarını, hız kesmeden istişari görüşmelere devam ettiklerini, Belediye Meclis Üyelerinin belirlenmesi konusunda birçok talep olduğunu bu yüzden ince eleyip sık dokuduklarını belirtti.
Ardeşen'de gittiğimiz her kesimden çok güzel tepkiler alıyor ve ilgi ile karşılaşıyoruz. Bu heyecan ve azimle Allah'ın izniyle zafere ulaşacağımıza inanıyoruz dedi.
EKSİLMEZ; bizler sürekli olarak kamuoyuna uzlaştırıcı mesajlar vermekteyiz. İsrafsız bir belediye, her kesimle istişare, ayrıştırmadan bütünleştirerek, verdiğimiz tüm sözleri en kısa zamanda yerine getirmek için yola çıktıklarını, bu kutlu vazifede muvaffak olmak için tüm enerjilerini sarf edeceklerini vurguladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?