YAPIMCI VE YÖNETMEN ARDEŞENLİ Sitare Cin Kraliçesi

Yapımcılığını Ardeşenli Veysel Çukur,Görüntü yönetmenliğini Yine Ardeşenli Sait Beşli ve Senaryosunu Gökhan Aksu'nun kaleme aldığı Sitare Cin Kraliçesi isimli korku-gerilim film 3 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girecek

YAPIMCI VE YÖNETMEN ARDEŞENLİ Sitare Cin Kraliçesi
YAPIMCI VE YÖNETMEN ARDEŞENLİ Sitare Cin Kraliçesi turklaz
Haberin galerisi için tıklayın!

Serinin İlk Filmi "Sitare Cin Kraliçesi” Altınova’da Çekiliyor…

 

Yapımcılığını Ardeşenli Veysel Çukur,Görüntü yönetmenliğini Yine Ardeşenli Sait Beşli ve Senaryosunu Gökhan Aksu'nun kaleme aldığı Sitare Cin Kraliçesi isimli sinema fragmanı yayınlandı.

Ana sponsoru ART İNŞAAT Sahibi Recep Cineviz
Güçlü oyuncu kadrosu
15 kasım 2023 tarihinde start verilen filmin çekimleri yoğun bir tempodan sonra son buldu. Oyuncu kadrosunda, Veysel Çukur, Oğuz Serin, Şükran Çağman, Uğur Yaprak, Rabia Önal, Belinda Gizem, Engin Aksu, Ertan Güntav, Ali Biber, Turan Yürekli, Muhammet Pertek, Serhat Tosun, Miraç Şaşural, Kürşat Durmuş, Fadime Yılmaz, Yunus Padir ve Naz Aksu'nun yer aldığı filmin, yönetmen koltuğunda Gökhan Aksu ve Görüntü yönetmeni Sait Beşli yer aldı. 

Nasıl yazıldı?
Sitare Cin Kraliçesi isimli korku-gerilim filminin senaryosunu kaleme alan Gökhan Aksu filmle ilgili yaptığı açıklamada, “"Sitare Cin Kraliçesi" Senaryosunu büyük bir hassasiyet ve titizlik göstererek yazdım. Bugüne kadar yazdığım tüm senaryolardan daha çok heyecanlandırdı beni, Zaten artık öyle olması da gerekiyor. Çünkü Türkiye'de alışılagelmiş korku senaryolarının mümkün nitelikte dışına çıkılması gerekiyordu. Özellikle oyuncu seçiminde çok vakit kaybettik, rolü kısa olan oyuncuları bile seçerken titiz davrandık. Zaten filmi izlerken de bu fark edilecektir.
“Hiçbir şey geçiştirilmedi”
Hazırlık süreci yaklaşık 3 ay sürdü. Bu süreçte özellikle Altınova Belediye Başkanı Sayın Metin Oral’ın çok fazla desteğini gördük kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Mekân ve yeyalova-altinova-sitare-cin-kralice-film-cekim-ekip-protokol-bulusma-oyuncu (1)seçimi konusunda Yalova merkez köyleri, Altınova ilçesine bağlı birçok belde köylerde aylarca süren bir lokasyon çalışması yaptık. 
Mekânlar hikayeye birebir hizmet etmesi için büyük hassasiyet gösterdik ve hiçbir detayı geçiştirmedik. Çekimlerimizin büyük bir kısmı Altınova ilçesi Kaytazdere Beldesi’nde gerçekleşti. Yalova Valiliği, Altınova kaymakamlığı, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaytazdere Belediyesinden İzinler alındıktan sonra, 4 haftalık süren büyük bir yoğun çalışma programına girdik. 3 Mayıs 2024 tarihinde ise filim vizyona girecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
2 İneği Arabaya koyup Yaylaya Göç Etti
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?
Laz erkekleri, yan gelip yatıyor mu?