ÖRNEK ÇALIŞMALARIYLA ARDEŞEN BELEDİYESİ "BEYAZ MASA"

Ardeşen Belediyesi Beyaz Masa Ekibi İlçeye daha iyi hizmet verme adına, vatandaşın her bir işi için kayıt alıp, sorunun çözüm muhataplarına ivedilikle ulaştırıyor. Beyaz masa İş Kur Kaydından, Burs Başvurusuna Vatandaşın tüm sorularına cevap veriyor.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIYLA ARDEŞEN BELEDİYESİ
ÖRNEK ÇALIŞMALARIYLA ARDEŞEN BELEDİYESİ
Advert

Ardeşen Belediyesi tarafından işleme sokulan Beyaz Masa Sistemi arı misali hummalı bir çalışma yürütmekte. Belediyeye yönelik vatandaştan gelen her bir talep ve isteğe çözüm odaklı muhattaplarıyla buluşturan Beyaz Masa şimdide İş Kur ön kayır ve Muhammer Çiçekoğlu Vakfı için Burs kaydı alıyor.

 

Ardeşen Belediye giriş katında oluşturulan Beyaz Basa ön büro hizmetlerine devam ederken yeni hizmetlere de pencere açmaya devam ediyor.


Birim Nisan ayından itibaren kendisine ulaşan 900'ün üzerindeki dilekçe ve soruna bire bir muhatabına ulaşarak çözüm türetti

 

Mobil ulaşım, 7/24 WhatsApp iletişim hattı ve 30 dakika içinde soruna yanıt bulma hizmetleriyle vatandaştan tam not alan Beyaz masa birimi, İş imkanı için İş Kur Kayıtları ve Burs öğrencilerine yol gösterme noktasında aracılıkta yapıyor.

 

Ardeşen Belediyesi Beyaz Masa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"