ARDEŞEN'DE 900 İHTİYAÇ ŞAHİBİ ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

Rize'nin Ardeşen ilçesinde Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleri ile ihtiyaç sahibi 900 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı

ARDEŞEN'DE 900 İHTİYAÇ ŞAHİBİ ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI
ARDEŞEN'DE 900 İHTİYAÇ ŞAHİBİ ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI
Advert
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleri ile Ardeşen’deki ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören öğrencilere dağıtılmak üzere hazırlanan kırtasiye paketlerini okul müdürleri ve idarecilerine teslim etti.

TOBB tarafından geleneksel hale gelen eğitim yardımı kapsamında Ardeşen TSO tarafından tedarik edilerek, hazırlanan kırtasiye yardım paketleri ilçe genelinde 900 öğrenciye teslim edildi.


 

Ardeşen TSO hizmet binası önünde Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Milli Eğitim Müdürü Reşat Yazar ve Ardeşen’de ki okul temsilcilerini Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tektaş, Meclis Üyeleri Dursun Çepoğlu ve İbrahim Memoğlu ile birlikte karşılayan Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu; “Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.“ dedi.

 

En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizen ve geleceğimizin teminatları olan öğrencilerimize her türlü desteğin verilmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Kuyumcu; “Daha önceki yıllarda olduğu gibi inşallah bundan sonraki zamanlarda da eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Biz Ardeşen TSO olarak sadece eğitim-öğretim camiasına değil, imkânlarımız doğrultusunda ilçemiz Ardeşen ve bölgemiz yararına olacak her projede yer almaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"