YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN TEPKİ

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay’dan TRT’ye tepki: “Her telefon konuşmamızda, her yiyip içtiğimizde, her alışverişimizden vergi alıyorsunuz; ama Yeniden Refah Partisi’ni gündeme getirmiyorsunuz”

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN TEPKİ
YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN TEPKİ
Advert

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay’dan TRT’ye tepki: “Her telefon konuşmamızda, her yiyip içtiğimizde, her alışverişimizden vergi alıyorsunuz; ama Yeniden Refah Partisi’ni gündeme getirmiyorsunuz”

Milli Görüş’ün lideri merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın kurduğu Yeniden Refah Partisi ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Rize İl Kongresini yapan Yeniden Refah Partisi ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

Yeniden Refah Partisi Ardşeen İlçe Teşkilatı, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldi. Toplantıya Yeniden Refah Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ekrem Okutan, Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

 

 

- YEDİĞİMİZDEN, İÇTİĞİMİZDEN, KONUŞMAMIZDAN, ALIŞVERİŞİMİZDEN VERGİ ALAN TRT BİZLERİ GÖNDEME GETİRMİYOR

Türkiye’de 71 ilde teşkilat bazında il, ilçe ve beldelerde örgütlenen tek siyasi hareket olduklarını belirten Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, “O kadar vergi vermemize rağmen, her telefon konuşmamızda her yiyip içtiğimizde ve alışverişimizde vergi vermemize rağmen TRT’nin hiçbir kanalından faydalanmıyoruz. Bizi gündeme getirmiyorlar. Kurulmayan hatta kurulması zor görülen bir siyasi parti sosyal medya ve televizyonlarda gündeme getiriliyor. Gerçekten bu çifte standarttır. Ama biz buna alışığız. Ardeşen İlçe Teşkilatı olarak yerel gazetecilerle her zaman istişare etmeyi düşünüyoruz.” Dedi.

- KİMSENİN KAŞINI GÖZÜNÜ YARMAYAN TEK SİYASİ HAREKETİZ

Ardeşen’deki köy ve mahallelerin % 70’inde temsilcilik görevlendirmesi çalışmalarını bitirdiklerini belirten Çağatay “Bu basit bir çalışma değil. Nedense bu çalışmalar Ardeşen dahil olmak üzere ülke genelinde görmezden geliniyor.

Yılbaşından sonra Ardeşen’de sahaya ineceğiz. Köy ve mahallelerimizi ziyaret edeceğiz. Abartı bir şey istemiyorum; ama bizi görmemezlikten gelmeyin. Kimsenin kaşını gözünü yarmadan siyaset yapan tek harekettir. Bakın dünyaya, 50 yıl boyunca siyaset yapacak hem de hiç kafa göz yarmadan, örnek gösteremezsiniz Refah Partisi’nden başka.” İfadelerini kullandı.


Saadet Partisi'ne Milli Görüş Tepkisi: Eksen Kaydı

- MİLLİ GÖRÜŞ SAADET PARTİSİ İLE % 1’LERE KADAR DÜŞTÜ

- MİLLİ GÖRÜŞ SAADET PARTİSİ İLE EKSEN KAYMASI YAŞAMIŞTIR

Toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Rize Teşkilat Başkanı Ekrem Okutan “12 ilçenin 9 ilçesinde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Aralık ayı sonunda tamamıyla bütün ilçelerde teşkilatlanmalar bitecek. Bin 700 üyemiz var. Ardeşen ilçemizde 370 üyemiz var. üye çalışmalarımızı daha başlatmadık. Milli Görüş’ü güya temsil eden Saadet Partisi % 1’lere kadar düştü. Böyle Milli Görüşçü’lük olmaz. Milli Görüş Saadet Partisi eksen kayması yapmıştır.

Onun için ikinci kırk yıl harekatı olarak Yeniden Refah Partisi kuruldu. Yeniden Refah Partisi Milli Görüş’ü yeniden iktidar yapmak için gelmiştir. % 1 oy için gelmedik. Tekrar yerelde ve genelde iktidar olmak için geldik. En yakın seçimlerde Ardeşen’de belediye başkanlığını kazanacağız.” Açıklamasında bulundu.

 

Haber: Mustafa ÖZYANIK - www.sondakikarize.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"