AVCI;SENDİKA İŞÇİLERİNE SESLLENDİ

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, Rize’deki yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdi.

AVCI;SENDİKA İŞÇİLERİNE SESLLENDİ
AVCI;SENDİKA İŞÇİLERİNE SESLLENDİ
Advert

Rize’deki ziyaretlerine devem eden AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı,  beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse ile birlikte Öz Gıda İş Sendikasını ziyaret etti.

Milletvekili Avcı, Öz Gıda İş Sendikası ziyaretinde Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ ve Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı ile yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Görüşmede Öz Gıda İş Sendikasının işçinin haklarını koruma konusunda yoğun bir çalışma yaptığının altını çizen Milletvekili Avcı, her fırsatta kapılarını çalan Öz Gıda İş sendikası yöneticilerini de takdir ettiğini ifade etti. Milletvekili Avcı, “İşçi kardeşlerimizin hukuku bizim hukukumuzdur. Hepimizin yakınında, ailesinde, mevsimlik işçi olarak çalışanlar var. Sorumluluk makamında olanlar olarak bunun bilincindeyiz. İşçilerimizin şartlarının daha da iyileştirilmesi için çabamız devam edecek.” dedi.

ak-parti-genel-merkez-teskilat-baskan-yardimcisi-ve-rize-milletvekili-muhammed-avci,-rizede-ziyaretlerde-(5).jpg

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin.     2019-10-16 Çalışma olabilir,icraat ,sonuç nerde senelerdir Çaykur işçisi madur edildi,hep laf,laf .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"