ARDEŞEN'İN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine asaleten atanan Furkan Fatih Ersoy Göreve Başladı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü görevinden Rize İl Emniyet Müdürlüğüne oradan da Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğüne Müdür olarak asaleten atanan Ersoy göreve başladı.

ARDEŞEN'İN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI
ARDEŞEN'İN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVE BAŞLADI
Advert

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü görevinden Rize İl Emniyet Müdürlüğüne oradan da Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğüne Müdür olarak asaleten atanan Ersoy göreve başladı.Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Furkan Fatih Ersoy'a yeni görevinde başarılar dilemek üzere hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Bu anlamda Ardeşeninsesi Gazetesi ve Ardeşen Matbaası Sahibi Ahmet Özcan ve Ardeşen'li İş Adamı Bülent Eskiçırak Müdür Ersoyu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


 

Furkan Fatih Ersoy Kimdir?

1984 yılında Yozgat'ta dünyaya gelen Furkan Fatih Ersoy 13 yıllık meslek hayatında (halen devam eden)emniyet teşkilatında çeşitli kademelerde önemli görev ve rütbeler aldı. Cinayet ve Organize Suçlarda çalışan Furkan Fatih Ersoy son olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü görevinden Rize İl Emniyet Müdürlüğüne oradan da Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğüne Müdür olarak asaleten atandı. Ersoy evli ve bir çocuk babasıdır.

HABER: SALİH NAVDAR

Furkan Fatih Ersoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"