ARDEŞEN MUHTARLARINDAN ÇAĞRI

Ardeşen Muhtarlar Derneği vatandaşa çağrı yaptı. Dernek; "Teveccühleriniz ile seçildiğimiz dönemden bu yana sorumlu olduğumuz mahallelerde elimizden geldiğince çalışmalar yapıyor, eksikleri kapatma noktasında adımlar atıyoruz." Duyurusu yaptı

ARDEŞEN MUHTARLARINDAN ÇAĞRI
ARDEŞEN MUHTARLARINDAN ÇAĞRI
Advert

SALİH NAVDAR

Ardeşen Muhtarlar Derneği vatandaşa çağrı yaptı. Dernek; "Teveccühleriniz ile seçildiğimiz dönemden bu yana sorumlu olduğumuz mahallelerde elimizden geldiğince çalışmalar yapıyor, eksikleri kapatma noktasında adımlar atıyoruz." Duyurusu yaptı.

 

 

Tüm Mahalle Muhtarlarımızdan Vatandaşa Çağrı

Kıymetli Ardeşen'li vatandaşlarımız, komşularımız;

Teveccühleriniz ile seçildiğimiz dönemden bu yana sorumlu olduğumuz mahallelerde elimizden geldiğince çalışmalar yapıyor, eksikleri kapatma noktasında adımlar atıyoruz.

Tüm bu adımları yerel yönetimimiz olan Belediye ile iş birliği içerisinde gerçekleştiriyoruz. Daha önce yine çağrısını yaptığımız ikametlerinizi köylerinizden alarak ikamet ettiğiniz mahallenize taşımanız konusu bu anlamda çok önem arz etmektedir.

İlçemize nüfus yoğunluğu kadar kaynak aktarılacak ve dolayısıyla mevcut kaynak kadarıyla hizmet sağlanabilecektir.

Siz değerli vatandaşlarımızın ikametlerini ilçe merkezlerine taşıması böyle bir dönemde yapılabilecek en önemli yerel milliyetçilik örneği olacak, davranışı olacaktır.

Söz konusu birlik ve beraberlik adımı olduğunda ve ilçemize destek söz konusu olduğunda Ardeşen halkının ilgisinden, alakasından ve hassasiyetinden şüphemiz yoktur.

Daha önce olduğu gibi halkımız bu konuda da bu yıl sonuna kadar işlemlerini gerçekleştirecek ve ilçemize katkı sağlayacaktır.

Her zaman savunduğumuz gibi;

" Özünüz ve değerleriniz köyde, ikametiniz ise Ardeşen ilçe merkezinde olsun "

Kamuoyuna selam ve saygılarımızla

ARDEŞEN MAHALLE MUHTARLARI DERNEĞİ

Tüm Mahalle Muhtarları

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"