GÜLTEKİN: 250 ÖĞRENCİYE 185 TL AYDA BURS VERECEĞİZ

Ardeşen Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gültekin, bu yıl 250 öğrenciye 8 ay boyunca verilmek üzere ayda 185 TL burs verecekleri bilgisini de aktardı.

GÜLTEKİN: 250 ÖĞRENCİYE 185 TL AYDA BURS VERECEĞİZ
GÜLTEKİN: 250 ÖĞRENCİYE 185 TL AYDA BURS VERECEĞİZ
Advert

Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’ndan Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu’na hayırlı olsun ziyareti.

Ardeşen Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gültekin, beraberinde genel sekreter Mustafa Balcan, yönetim kurulu üyeleri Hasan Ali İslamoğlu, İsmail Kuyumcu, Erdal Saral, Ali Fatih Topal ve Şenol Moral ile birlikte Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kaymakam Alibeyoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Ardeşen Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gültekin, Vakıf çalışmaları hakkında Kaymakam Alibeyoğlu’nu bilgilendirdi. 2019 – 2020 eğitim öğretim yılında 250 üniversite öğrencisine burs imkanı sağladıklarını söyleyen Gültekin, eğitim hayatlarını idame ettiren öğrencilere bir nebze de olsa katkı sunmak adına 2016 yılından beri burs verdiklerini söyledi. Bunun sağlanmasında Ardeşen’in hayırsever işadamları, siyasetçileri ve bürokratlarının ciddi katkıları olduğunu ve bu anlamda kendilerine teşekkür eden Ardeşen Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gültekin, bu yıl 250 öğrenciye 8 ay boyunca verilmek üzere ayda 185 TL burs verecekleri bilgisini de aktardı.

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu ise Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gültekin’in şahsında tüm yönetime özverili ve hayırsever davranışlarından dolayı teşekkür etti. Ardeşenli öğrencilere vakıf aracılığıyla yüzbinlerce lira destek sağlandığını ifade eden Kaymakam Alibeyoğlu, katkısı olan herkese şükranlarını sunduğunu ifade etti.

HABERE AİT RESİMLER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"