ABİDİN YEREBAKAN ATV EKRANINDA "KURTULUŞ OSMAN" DİZİSİNDE

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Kuruluş Osman dizisinde Ardeşenli Sanatçı Abidin Yerebakan "AKÇA DERVİŞ" figürü ile dizideki yerini aldı.

ABİDİN YEREBAKAN ATV EKRANINDA
ABİDİN YEREBAKAN ATV EKRANINDA
Advert

  ekranlarında yayınlanan "Kuruluş Osman" dizisinde Rize/Ardeşenli Sanatçı Abidin Yerebakan "AKÇA DERVİŞ" rölunü canlandırıyor.KURULUŞ OSMAN KÜNYE
Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmenler: Ahmet Yılmaz-Fethi Bayram
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur
OYUNCULAR: Burak Özçivit (Osman Bey), Nurettin Sönmez (Bamsı), Ragıp Savaş (Dündar), Saruhan Hünel (Alişar), İsmail Hakkı (Samsa), Seda Yıldız, Ayşegül Günay (Zöhre), Tuğrul Çetiner (Yannis), Eren Vurdem (Konur Alp), Alma Terzic (Sofia), Emre Basalak (Gündüz), Abdül Süsler (Kalonoz), Eren Hacısalihoğlu (Batur), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Özge Törer, Buse Arslan (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Burak Sarımola (Andreas), Uğur Arslan (Nizamettin), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Emel Dede (Gonca), Yiğit Uçan (Boran), Ali Sinan Demir (Tursun), Şevket Çapkınoğlu (Megala), Ayşen Gürler (Helen), Yaşar Aydınlıoğlu (Yorgopolos)lk bölümü büyük beğeni toplayan, reytinglerle de başarısını kanıtlayan Kuruluş Osman, 2. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde Söz’de Ateş olarak ekranda 3 sezon boy gösteren Eren Vurdem’i izleyebilirsiniz. Konur Alp karakterine hayat veren Eren Vurdem, Osman’ın yanında savaşacak.

Osman’a yapılan hain tuzak… İhanet şebekesi ortaya çakacak mı? Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ın 27 Kasım Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek ikinci bölümünde heyecan yükseliyor.

‘Kuruluş Osman’ın ikinci bölümünde Osman, Bamsı Bey’in oğlu Aybars’ın katillerinin kalede yuvalanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girer ve kalede güvendiği tek kişi olan Kulucahisar Tekfur’u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yapar.

Ancak bu anlaşmadan hemen sonra öldürülen tekfurun cesedi, Osman’ın ayaklarının dibine düşer.

Katillerin peşine düşen Osman, bataklıkta kendini kurtaran rahibelerle burun buruna gelir.

Osman rahibelerin aslında kim olduklarını öğrenebilecek midir?

Yorgopolos’un katillerini bulup kaleden çıkabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Osman’ı yakalayabilecek midir?

İlk bölümüyle tüm reyting kategorilerinde birinci olan ‘Kuruluş Osman’, Twitter dünya trend listesinde dördüncü sırada yer buldu ve Türkiye’de de gece boyu birinci sırada yer aldı.

Prodüksiyon kalitesi, kostümleri ve görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslar arası arenadaki amiral gemisi olacak ‘Kuruluş Osman’, ilk bölümüyle çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olacağını kanıtladı.

 

‘Kuruluş Osman’ her çarşamba saat 20:00 de ATV ekranlarında.

 

kuruluş osman kuruluş osman abidin yerebakan abidin yerebakan akça derviş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"