ÇAMLIHEMŞİNLİ ÖĞRETMENLERDEN MUHTEŞEM ETKİNLİK

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan 24 Kasım Öğretmenler günü etkinliği için sahne alan öğretmenler göstermiş oldukları performansla davetlilerden bol bol alkış aldı.

ÇAMLIHEMŞİNLİ ÖĞRETMENLERDEN MUHTEŞEM ETKİNLİK
ÇAMLIHEMŞİNLİ ÖĞRETMENLERDEN MUHTEŞEM ETKİNLİK
Advert

HABER: YAVUZ GÜNAY

Rize'nin Çamlıhemşin İlçesinde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü etkinliği görülmeye değer karelere sahne oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı çok programlı Anadolu Lisesi tarafından organize edilen 24 kasım öğretmenler günü programı, Yamantürk Öğretmen Evi salonunda saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

 

Gündüz etkinliklerinin ardından gece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli öğretmenlerin Yaman Türk Öğretmen Evindeki solo ve koro şarkıların seslendirildiği konserle devam etti. Gecede İlçe Kaymakamı Ahmed Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çamanka ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çetin Ali Kıran tarafından İlçe Milli Eğitime bağlı kurumlar arasında düzenlenen voleybol, dart ve ok atma turnuvalarında ödül alanlara madalyaları verildi.

Gecede en çok alkışı; tamamı öğretmenlerden  oluşturulan ve performanslarıyla davetlilere güzel saatler geçirten koro aldı.Çamlıhemşin'de düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü programına İlçe Kaymakamı Ahmed Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çamanka, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çetin Ali Kıran,  Okul Müdürleri, Öğretmenler ve davetliler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"