ARDEŞEN "TSO" TİCARET VE SANAYİİ ODASINDA AĞIR MİSAFİRLER

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı, ÇAYKUR Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu ve Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Gökçay Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’nı (Ardeşen TSO) ziyaret ederek, yönetim kurulu ve meclis kurulu üyeleri ile bir araya geldi

ARDEŞEN
ARDEŞEN
Advert

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

05 Aralık 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında, güncel konularda sohbet edildi, fikir alışverişinde bulunuldu ve  Ardeşen’in gelişmesi ve kalkınması için istişarelerde bulunuldu.

  Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu;Ardeşen için kısa ve uzun dönemde planlanan yatırımlar ve projeler ile ilgili istişarelerde bulunulan toplantının sonunda, çalışmaların sistematik bir şekilde ve ilçemizin bütün kurum ve kuruluşları ile işbirliği çerçevesinde ortak akıl ve ortak enerji ile yürütülmesine önem verilmesine vurgu yapıldı.
Ardeşen TSO olarak, nazik ziyaretlerinden ve değerli fikirlerinden dolayı Sn. İmdat Sütlüoğlu, Sn. Dursun Yaşaroğlu ve Sn. Ahmet Gökçay’a teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dileriz dedi.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı ÇAYKUR Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Gökçay Ar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"