AYHAN ALPTEKİN'İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

Yaklaşık 1 hafta önce beyninden geçirdiği rahatsızlıktan ötürü İstanbul'da hastahanede tedavi gören Karadeniz'in güçlü sesi Ayhan Alptekin taburcu oldu.Ailesi tarafından tüm sevenleri için bir açıklama yaptı.

AYHAN ALPTEKİN'İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA
AYHAN ALPTEKİN'İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA
Advert

Ayhan Alptekin sevenlerine ve tüm gönül dostlarımıza....

Öncelikle gecesini gündüzünü bir birine katıp hastane kapılarına yığılan onca sevenlerine, bütün ailenin ayrı ayrı çaldığı yüzlerce telefon ucunda haber bekleyen sevenlerine, sosyal medya hesaplarından ve telefonlardan mesaj atanlara...

şahsım Zeynep Şadiye Alptekin ailem ve Ayhan Alptekin adına; en kalbi duygularım ile teşekkürlerimizi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz....

Bu gün itibari ile Ayhan Alptekin hastaneden taburcu olmuştur. Sağlık durumu iyiye gidiyor , lakin ciddi bir rahatsızlık geçirdiği için nekahat döneminde kendisi en kısa sürede onu sevenlerin arasına döneceğini bildirmek isterim.

Arayan soran mesaj atan bütün gönül dostlarının dilekleri tek tek tarafına iletilmiştir. Şahsının bütün herkese sonsuz selamları ve sevgileri var.

Ona olan sevginizin on katını tarafından sevenlerine iletiyor.

Saygılarımızla.

Ayhan Alptekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nurten öztep     2020-01-19 Sayın değerli saygı değer dostum güzel insan geçmiş OLSUN Rabbimden acil şifalar diliyorum..samimi içten duygularımla dualarımdasınız..Bir an önce iyi olucaksın ve sezi sahnelere görmek istiyoruz..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"