KADIN KOROSUNDAN MUHTEŞEM MÜZİK ZİYAFETİ

Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu Yıl Sonu Türk Halk Müziği Konseri gerçekleştirdi

KADIN KOROSUNDAN MUHTEŞEM MÜZİK ZİYAFETİ
KADIN KOROSUNDAN MUHTEŞEM MÜZİK ZİYAFETİ
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geliri ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere verilmek üzere Fındıklı Belediyesi tarafından düzenlenen "KADIN KOROSU - TÜRK HALK MÜZİĞİ" konseri yoğun ilgi gördü.

Geliri ihtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere verilmek üzere Fındıklı Belediyesi tarafından düzenlenen "KADIN KOROSU - TÜRK HALK MÜZİĞİ" konseri yoğun ilgi  gördü.

Fındıklı Grand Güven Düğün Salonun da 13 Aralık 2019  cuma günü saat 19.30 da, Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu tarafından gerçekleştirilen Konserin tüm geliri İhtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere bağışlandı. Giriş bileti 5 tl olan konser salonu tıklım tıklım doldu.

Konsere katılanlar Türk Sanat Müziğine doydular , Başkan Çervatoglu yapmış olduğu konuşmada Fındıklı bizim , adımız soyadımız Fındıklı, Fındıklı ya sahip çıkmalıyız derken , konsere katılanlara teşekkür  etti. Fındıklı Belediyesi tarafından halkın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür  edildi. Plaketler dağıtıldı.

         İşte Belediye tarafından yayınlanan duyuru:

Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu Yıl Sonu Türk Halk Müziği Konseri gerçekleştirdi.Bin bir emekle bizlere bu muhteşem geceyi yaşatan, binlerce bilet satarak konser gelirini ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere bağışlayacak olan Kadın Koromuza, Koro Şefi Serdar Albayraka, bağışçılarımıza ve etkinliğe katılan yüzlerce Fındıklılıya sonsuz teşekkürler.

Bu bizim hikayemiz!

Koro Serdar ALBAYRAK tarafından yönetildi.

Fındıklı Belediye başkanı Ercüment Çervatoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gülsüm Zorlucan     2019-12-15 Kadın isterse herişte başarısını ve gücünü ortaya koyar.Yeter ki o fırsatı yakalasın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"