ARDEŞEN KAYMAKAMI 1 HAFTALIK ETKİNLİKLERİ

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen ALİBEYOĞLU geçtiğimiz 1 haftada gerçekleştirdiği etkinlikler.

ARDEŞEN KAYMAKAMI 1 HAFTALIK ETKİNLİKLERİ
ARDEŞEN KAYMAKAMI 1 HAFTALIK ETKİNLİKLERİ
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen ALİBEYOĞLU  geçtiğimiz 1 haftada gerçekleştirdiği etkinlikler.

Belediyemiz ev sahipliğinde Türkiye Rafting Federasyonumuzun mihmandarlığında 2019-2020 faaliyetlerinin konuşulduğu Rafting Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik.
Bu önemli toplantının ilçemizde düzenlenmesinde emekleri olan başta; Tunceli Valimiz Tuncay SONEL'e, Federasyon Başkanımız Fikret YARDIMCI'ya, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanımız Gülşen ORHAN Hanımefendiye, RTEÜ Geliştirme Vakfı Başkanımız Nusret BAYRAKTAR'a, Vakıflar Genel Müdür Yardımcımız Erol ÖKTEN'e, teşekkür ederken toplantıya katılımlarından dolayı İlçe Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU başta olmakla birlikte AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ'ye, Ardeşen TSO Başkanımız İsmail KUYUMCU'ya, Gazeteci Yazar Yaşar İÇEN Hanımefendiye, Milletvekili Danışmanımız Hamza KAHRAMANTÜRK'e, Gençlik ve Spor Rize İl Müdürümüz Mustafa ÇELİK'e, Gençlik ve Spor Van İl Müdürümüz Nevzat İNANÇ'a, Gençlik ve Spor Van Bahçesaray İlçe Müdürümüz Affan ORHAN'a, Rafting Antrenörleri, sporcuları Misafirlerimize ve sporcu ailelerine teşekkür ederiz.


TÜRKİYE RAFTİNG FEDERASYONU'NDAN KAYMAKAM ALİBEYOĞLU'NA ZİYARET

Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tunceli Valisi Tuncay SONEL, Yönetim Kurulu Üyesi 22 ve 23. Dönem Milletvekili Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen ORHAN, Yönetim Kurulu Üyesi 22. 23. ve 24. Dönem Milletvekili Nusret BAYRAKTAR, Yönetim Kurulu Başkanı ve WFR Dünya Rafting 2. Başkanı Fikret YARDIMCI, Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol ÖKTEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Milletvekili Danışmanı Hamza KAHRAMANTÜRK, Gazeteci Yaşar İÇEN, Tv programcısı ve Yorumcu Cihangir GÜNER, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Kenan HATİPOĞLU, İş Adamı Hakan ÖZER, Gürkan DEMİRKESEN, Kazım Mert AÇIKGÖZ, Nevzat İNAÇ ve Azmi KAYHAN Kaymakam Ufuk Özen ALİBEYOĞLU'nu ziyaret etti.

Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.


KAYMAKAM ALİBEYOĞLU'NA ZİYARET

Saadet Partisi İlçe Başkanı Sayın Hamza EKSİLMEZ ve yönetimi Kaymakam Ufuk Özen ALİBEYOĞLU'nu ziyaret etti.

Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.


"DEĞERLERİMİZ TANIYALIM VE TARİHE YOLCULUK" PROJESİ KONFERANSLARI

Ardeşen Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Değerlerimizi Tanıyalım ve Tarihe Yolculuk" projesi kapsamında Kanuni Anadolu Lisesinde öğrencilerimize yönelik İlçe Vaizi Vahit ŞENOCAK tarafından "Mahremiyet ve Sorumluluk" konulu konferans verildi.


KAYMAKAM ALİBEYOĞLU'NDAN TEBRİK ZİYARETİ

İlçemizde bulunan Kaçkarlar İnşaat Ciro'da Türkiye 14.sü Karadeniz 1.si olarak büyük bir başarıya imza attı. Kaçkarlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KUYUMCU, NG Kütahya Seramik tarafından Afyon'da düzenlenen "Yükselen Değerler Toplantısı" ödül töreninde NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan GÜRAL tarafından ödüllerini aldı. Kaymakam ALİBEYOĞLU, ilçemizin tanıtımına ve ticaretine önemli katkıda bulunan İsmail KUYUMCU' yu ziyaret ederek tebrik etti.


KAYMAKAM ALİBEYOĞLU'NDAN MAHALLE MUHTARLARI DERNEĞİNE ZİYARET

Kaymakam Ufuk Özen ALİBEYOĞLU ilçemiz mahalle muhtarları derneğini ziyaret ederek dernek başkanı Murteza ÖZYANIK, Baş mahallesi muhtarı Sadık YEREBAKAN, Merkez mahallesi muhtarı Ebubekir OKUMUŞ, Işıklı mahallesi muhtarı Adem BATUMOĞLU ve muhtarlardan bilgi aldı. Dernek başkanı ve üyeleri ile sohbet eden ALİBEYOĞLU, muhtarlarımıza görevlerinde iyi çalışmalar diledi.


ARDEŞEN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ SEÇİMİ

Ardeşen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kaymakam ALİBEYOĞLU başkanlığında yeni üyelerini seçmek için toplandı.

Yapılan seçimlerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine köy muhtarları arasından Akkaya Köyü Muhtarı Aydın SEFERİNOĞLU, mahalle muhtarları arasından Barış Mahallesi Muhtarı Tekcan TEKİN seçilmiştir. Kaymakam ALİBEYOĞLU, mütevelli heyetine seçilen arkadaşlara başarılar diledi.

Yeni seçilen üyelerimize başarılar dileriz.


RİZESPOR' DAN İLÇEMİZ OKULLARINA DESTEK

Süper ligin köklü kulüplerinden olan Çaykur Rizespor Futbol Kulübü Rize ili Ardeşen ilçesinde bulunan Nene Hatun Anaokulu ve Yavuz Selim Ortaokulu Anasınıfında bulunan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza; moral motivasyonlarını yükseltmek amacıyla Sosyal Etkinlik kapsamında 150 öğrenciye forma dağıtımında bulundu.

Forma dağıtım esnasında Sayın Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Eyip SOLMAZ ve Yazı İşleri Müdürü Mevlüt ALTI, Çaykur Rizespor adına Altyapı Sorumlusu Sayın Sadullah KÖSE ve beraberinde altyapı antrenörleri katıldı.

Örnek davranışlarından dolayı başta Çaykur Rizespor yönetimini ve Altyapı Sorumlusu Sadullah KÖSE ve ekibine teşekkür eder ve Süperlig' deki zorlu mücadelerinde başarılar dileriz.


KAYMAKAMLIĞIMIZDAN KÖYLERE HİZMET

Kaymakam ALİBEYOĞLU " KÖYDES VE AFET" Projeleri kapsamında vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda ilçemiz Yeşiltepe köyünde yapılan muhtelif çalışmaları yerinde inceledi.


"DEĞERLERİMİZİ TANIYALIM VE TARİHE YOLCULUK" PROJESİ

Kaymakamlık bünyesinde başlatılan "Değerlerimizi Tanıyalım ve Tarihe Yolculuk" projesi kapsamında Yavuz Selim Ortaokulu' nda farkındalık oluşturma etkinliği yapıldı.
Bu eğitim öğretim dönemi için seçilen Anadolu'nun kapılarını Türklere açan Sultan Alparslan öğrencilerle buluştu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"