BAŞKAN KAHYA;GAZETECİLERİ UNUTMADI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ilçede ve bölgede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

BAŞKAN KAHYA;GAZETECİLERİ UNUTMADI
BAŞKAN KAHYA;GAZETECİLERİ UNUTMADI
Advert

Ardeşen Belediyesi Sahil Çay Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltıya Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Kenan Hatipoğlu, Arbelsan Şirket Müdürü Numan Balcan, Belediye Meclis Üyeleri, Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar, Ardeşen’in Sesi Gazetesi ve Ardeşen’in Matbaası Sahibi Ahmet Özcan, Ardeşen Haber Site Sahibi Muhammet Şeremet, Ardeşen Belediye Beyaz Masa Müdürü Osman Emre Ergün, Gelişim TV-Radyo Müdürü Tayfun Tan, Gelişim TV-Radyo Genel Yayın Yönetmeni Adem Önçırak, Vitamin FM Genel Yayın Yönetmeni Adem Akatin, Diri Haber Sitesi sahibi Utku Derrimsel,  www.ardesen.com imtiyaz sahibi Ömer Faruk Zenginal, TurkLaz Haber Sitesi Yöneticisi Serdar Kutanis, didi gazete imtiyaz sahibi Cumali Dalbastı katıldı.


 

Programda Belediyenin çalışmaları hakkında hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, Belediye Kanalizasyon, Su, Sera ve Hafriyat ekiplerinin 2019 Nisan ayından itibaren yaptıkları çalışmalar slayt sunumu ile basın mensupları ile paylaşılırken, Başkan Kahya basın mensuplarına açık kürsü imkanı vererek her türlü sorulara yanıt verdi.


 

Basın mensupları ve gazetecilerin zor şartlarda önemli bir görev icra ettiklerini söyleyen Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Toplumun aydınlatılması adına zaman gözetmeksizin zor şartlarda önemli bir görevi misyon edindiniz. Maalesef toplumda her şey doğru bir şekilde iletilmiyor. Bu anlamda size çok önemli görev düşüyor. İlçede belediyesi olarak yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerimiz halkımıza aktarma ve anlatma açısından sizden önemli bir destek alıyoruz. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu kapsamda sizin şahsınızda tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” Dedi.

Toplantıda Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar tarafından 10 Ocak İdareciler günü münasebetiyle Başkan Kahya'ya bir plaket takdim etti.

Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar plaket takdiminde; Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 yılı Genel Kurulunda; 10 Ocak tarihi Mülki İdare Amirleri sınıfının ihdası ile İdareciler Günü olarak kabul edilmiştir. Bu bağlamda İdareciler gününüzü kutlar, İlçemiz ve Bölgemiz için nice başarılı hizmetler yapmanızı Yüce Allah'tan niyaz ederim.Şeklinde konuştu.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya gazetecilerle çektirdiği hatıra fotoğrafı sonrasında organik çay hediye etti.

 

Program sonrasında Belediye Başkanı Avni Kahya, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Öney, Suzan Önal ve Gazeteci Ahmet Özcan sağlık sorunları nedeniyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Başkan Kahya Tarafından tertip edilen kahvaltılı toplantıya katılamayan, duayen gazeteci Sedat Kahya'yı evinde ziyaret ettiler.

HABER: ARDEŞENİNSESİ.COM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"