BAŞKAN KUYUMCU;GAZETECİLERİ UNUTMADI

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

BAŞKAN KUYUMCU;GAZETECİLERİ UNUTMADI
BAŞKAN KUYUMCU;GAZETECİLERİ UNUTMADI
Advert

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan medya kuruluş temsilcileri bir araya gelen ATSO Bşk. İsmail Kuyumcu, bu özel gün dolayısıyla medya temsilcileri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Naim Nişancı, Tayfun Tan, Osman Emre Ergün ve Ömer Faruk Zenginal dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Kamuoyunun aydınlatılması, doğru bilgileri vatandaşa iletme noktasında bir rol üstlenen medya kuruluşlarının varlığının önemine işaret eden Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu “Rize’de basın sektöründe hem çeşitlilik hem de etkinlik anlamında Ardeşen gibi bir ilçe yok. Basın kuruluşlarının sayısının fazlalığının yanı sıra her birinin etkin bir şekilde var olması ortak paydamız ve sevdamız Ardeşen’imiz için bir şanstır. Bu şansı hem ilçemiz hem ilimiz hem de bölgemiz için kullanırsak kazanan Ardeşen ve Rize olacaktır.” Dedi.

Medya sektöründe çalışan emektarların her birinin emeğinin çok değerli olduğunu söyleyen Kuyumcu “Zor şartlarda bu görevi icra ediyorsunuz. Kimi zaman dağın başında bir haberi yazıyorsunuz, kimi zaman ise gecenin bir yarısında uykunuzdan uyanıp bir asayiş olayını haberleştiriyorsunuz. Kısacası haber için zaman ve mekan gözetmiyorsunuz. Takdirin her türlüsünü hak ediyorsunuz. Tabi burada şunu da belirtmek istiyorum ki, doğruluk ve tarafsızlık ilkesinden ayrılmamak gerekiyor. Bunu göz ardı etmeden çalıştığınıza şahidim. Bu kapsamda ortak paydamız Ardeşen’imiz ve Rize'miz için gösterdiğiniz emeğinizi büyüterek bundan sonra el birliği ile daha güçlü bir şekilde var olmanız dileğiyle, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü en kalbi duygularımla kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Öte yandan 30 yıla aşkındır mesleğini başarı ile icra edenin Ardeşenli Duayen Gazeteci - Yazar Sabri Aslışen'in Ankara'da olması nedeniyle telefonla İsmail Kuyumcu ile görüşerek, nazik daveti için teşekkür etti ve orada bulunan meslektaşlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Kuyumcu’nun davetine iştirak eden medya temsilcileri ise kendilerini her yıl bu özel günde hatırlayan, sadece bu özel günde değil maddi manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu’ya teşekkür etti.

HABER: SONDAKİKARİZE.COM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gerçek     2020-01-15 Montrö Sözleşmesine göre 6.500 dolar ödeyerek İst. Boğazı’ndan geçme hakkına sahip olan bir gemi, 15 kat daha fazla ücret ($100.000) ödeyerek, Kanal İstl’dan neden geçsin?İst. Boğazı’ndan ortalamada yılda 43.700 gemi geçerken, Kanal İst’da yılda neden 50.000 gemi geçsin?Peki bunlar olmayacaksa, İst. Boğazı’nda halen yılda $140-150 milyon gelir elde ederken; Kanal İstl’dan yılda 5 milyar dolar elde etmek için şapkadan hangi tavşan çıkartılacak?”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"