ARDEŞENLİ PROF.DR.YANIKLAR'A ÖNEMLİ GÖREV

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin ile birlikte Prof. Dr. Cengiz Yanıklar TÜBİTAK Kurul Üyeliğine atandı.

ARDEŞENLİ PROF.DR.YANIKLAR'A ÖNEMLİ GÖREV
ARDEŞENLİ PROF.DR.YANIKLAR'A ÖNEMLİ GÖREV
Advert

Ardeşen’li Prof. Dr. Cengiz Yanıklar’a Önemli Bir Görev Daha

Ardeşenli olup RTEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi ve Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cengiz Yanıklar BİDEB Danışma Kurulu üyeliğine seçildi.

BİDEB Danışma Kurulu üyeliğine seçilen öğretim üyeleri Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç ve Prof. Dr. Cengiz Yanıklar ile ilgili RTEÜ’den bir açıklama yapıldı.

 

 

 Açıklamada“Ülkemizin bilim temelli bilgi ve teknoloji üretimi ile Milli Teknoloji Hamlesine ve bunun için ihtiyaç duyulan nitelikli insan kaynaklarının gelişimi süreçlerine katkı sağlamak amacıyla destekleyici, teşvik edici programlar ve etkinlikler yürüten TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) Danışma Kurulu üyeliğine, Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin, Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve BAP Koordinatörü Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi ve Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cengiz Yanıklar seçildi. Öğretim üyelerimizi tebrik ediyor, yeni görevlerinin, kendileri, Üniversitemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.Prof. Dr. Cengiz Yanıklar Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cengiz Yanıklar Prof. Dr. Ali Bilgin Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"