BAŞKAN AVNİ KAHYA DAN ARDEŞENE TEŞEKKÜR

Ardeşen belediye başkanı Avni KAHYA yerel basın mensupları ile bir suhpet toplantısı gerçekleştirdi. Bir çok konunun ele alındığı toplantıda nüfus konusunda yapılan çalışmalar neticesinde önemli bir artış olduğunu vurgulayarak ARDEŞEN halkına teşekkür etti.

BAŞKAN AVNİ KAHYA DAN ARDEŞENE TEŞEKKÜR
BAŞKAN AVNİ KAHYA DAN ARDEŞENE TEŞEKKÜR
Advert

Ardeşen Belediye Nüfusu Belli Oldu.
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Belediye Nüfusunun 30 Bin Eşiğini Aştığını Müjdeledi.
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Belediye Sınırları Nüfusunun 2020 Yılı İtibariyle 4 Bin 780 Kişi Artarak 30 Bin 216'ya ulaştığını söyledi.
Bu sayının önemli bir psikolojik eşik olduğunu vurgulayan Kahya, "Önümüzde uzun yıllar seçim gündemi yok. Bu yüzden köylere oy taşıma gibi bir durum da söz konusu olmayacak. O yüzden bizler şimdiden önümüzdeki yıl nüfusumuzu 6 bin civarında daha arttırmayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.
ARDEŞEN ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI
Biz birlikte Ardeşen'iz düsturu ile nüfus taşıma projesine başladıklarını anımsatan Kahya, Ardeşen'de herkesin ve her kesimin projemize sahip çıktığını görmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
Kahya, "Bu süreçte emek veren Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclis Üyelerimize, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Siyası Parti Başkanları ve temsilcilerine, STK Başkanları ve Temsilcilerine ilçemize gönül vermiş tüm vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"